При підсумованому обліку робочого часу тривалість відпочинку не можна змінити

Скачати Положення про облік використання робочого часу

Інспектори праці виявили, що на підприємстві не встановили рівномірного чергування працівників у змінах. Під час складання графіків роботи не дотримали вимог щодо переходу з однієї зміни в іншу через кожний робочий тиждень. Працівникам вихідний день протягом тижня не надають, вони працюють 7 днів і більше. Вихідні дні надають хаотично — через 1 день роботи, 2,5,7.

При підсумованому обліку робочого часу тривалість відпочинку не можна змінити

Верховний Суд (ВС) зазначив, що кожен, хто працює, має право на відпочинок. Це право забезпечують:

  • наданням днів щотижневого відпочинку, а також оплачуваної щорічної відпустки;
  • встановленням скороченого робочого дня щодо окремих професій і виробництв, скороченої тривалості роботи у нічний час (ст. 45 Конституції України).

Тривалість щотижневого безперервного відпочинку має бути не менше ніж 42 години (ст. 70 Кодексу законів про працю України; КЗпП).

При підсумованому обліку робочого часу графіки роботи (змінності) розробляють, щоб тривалість перерви в роботі між змінами була не меншою подвійної тривалості часу роботи в попередній зміні (включаючи перерву на обід) (ч. 1 ст. 59 КЗпП).

Використовуючи підсумований облік робочого часу роботодавець не звільнений від дотримання вимог статей 59 і 70 КЗпП України.

Мінімальний час відпочинку встановлює закон і може бути збільшений, але не зменшений. Саме у цьому і полягає конституційне право громадян на відпочинок.

ДО ВІДОМА. При підсумованому обліку робочого часу в окремих випадках тривалість щоденного (міжзмінного) та щотижневого безперервного відпочинку можна скорочувати (лист Мінсоцполітики від 02.10.2019 № 1436/0/206-19). Але зауважте, що листи Мінсоцполітики не є нормативно-правовими актами, вони мають інформаційно-рекомендаційний характер.

Постанова ВС від 23.10.2019 у справі № 400/296/19


Вебінар для бухгалтера

Статті за темою

Усі статті за темою

Відклик з відпустки

На підприємстві може виникнути ситуація, коли вкрай потрібний працівник перебуває у відпустці. Відкликання з відпустки: підстави, порядок, оплата праці, зразок наказу про відкликання з відпустки — у статті
69422

Декрет для ФОП: як скористатися та оформити

Скористатися декретною відпусткою та отримати виплати допомоги у звʼязку з вагітністю та пологами можуть не тільки працівниці підприємств, але й самозайняті жінки-підприємці. Як оформити декретну відпустку ФОП, отримати виплату декретних, оподаткувати допомогу у зв’язку з вагітністю та пологами ФОП та періоду декретної відпустки, приклади документів – у огляді
278544

Компенсація за невикористану відпустку: як розрахувати

Невикористану відпустку можна замінити грошима. Але за певних умов. З’ясуємо, коли виплачувати компенсацію, як її розрахувати за різних ситуацій. Розглянемо порядок оподаткування та обліку компенсації невикористаної відпустки
364731

Як утримати «зайві» відпускні при звільненні

Звільнення працівника може бути чималим клопотом для бухгалтера. Іноді доводиться не лише провести остаточний розрахунок виплат, а й утримати надміру виплачені кошти. Наприклад, якщо працівник відгуляв відпустку наперед, доведеться утримати відпускні. Про це і поговоримо
93327

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді