Ліцензії на виробництво спирту етилового, спиртових дистилятів, біоетанолу, алкогольних напоїв, тютюнових виробів видають за поданою нарочно, поштою або в електронному вигляді до ДПС, заявою (у тому числі іноземного госпсуб’єкта, який діє через своє зареєстроване постійне представництво).
До заяви додайте:
- копії засновницьких документів;
- атестат виробництва, а для малих виробництв виноробної продукції та малих виробництв дистилятів — зареєстровану декларацію відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства;
- договір з акредитованою лабораторією (у разі відсутності власної акредитованої лабораторії);
- документ, що підтверджує внесення річної плати за ліцензію (ст. 3 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, спиртових дистилятів, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального» від 19.12.1995 № 481/95-ВР).
Платник має право самостійно обирати спосіб взаємодії з податковим органом в електронній формі через Електронний кабінет (пп. 17.1.13 Податковий кодекс України).
Порядок функціонування Електронного кабінету визначив Мінфін наказом від 14.07.2017 № 637.
Меню «Листування з ДПС» приватної частини Електронного кабінету дозволяє надіслати лист, який містить заяву та документи необхідні для отримання малим виробником дистилятів ліцензії на право виробництва спиртових дистилятів.
Форма підготовки такої кореспонденції передбачає вибір таких реквізитів:
- регіон в якому знаходиться орган ДПС;
- орган ДПС, до якого направляєте лист;
- тип документу (із списку обирається «Лист»);
- тематику (із списку обираєте «Ліцензування певних видів господарчої діяльності»).
Також передбачає заповнення короткого змісту та завантаження сканованого документу. Файл повинен бути у форматі pdf із обмеженням розміру не більше 5 МБ.
Інформацію щодо отримання та дати реєстрації листа в органі ДПС можете переглянути у вкладці «Вхідні» меню «Вхідні/вихідні документи» приватної частини Е-кабінету.
За інформацією ДПС у Житомирській області
Звітуйте з податку на нерухоме майно на 2025 рік за оновленою формою декларації. Підкажемо, на що звернути увагу, коли обчислюватимете податкові зобов’язання та звітуватимете з цього податку. Уникнути помилок допоможе зразок заповнення декларації