Карантин продовжили до кінця 2020 року: що обмежили для бізнесу та яких заходів вжити роботодавцям

UA RU

⚠️АНТИКРИЗОВИЙ ОБЛІК ДЛЯ БУХГАЛТЕРА В УМОВАХ КАРАНТИНУ⚠️

Карантин продовжили до кінця 2020 року: що обмежили для бізнесу та яких заходів вжити роботодавцям

Ця новина уже на Facebook, поділіться з колегою

Кабмін прийняв рішення продовжити карантинні обмеження до 31 грудня 2020 року. Відповідна постанова КМУ від 13.10.2020 № 956 офіційно опублікована в «Урядовому кур'єрі» №200/6814 і набрала чинності 14.10.2020.

Крім того, внесені зміни до відповідних індикаторів та критеріїв щодо умов карантину. Внесено додаткові зміни до критеріїв відповідності «червоному» рівню епідемічної небезпеки.

Також рішенням Уряду посилено протиепідемічні заходи на різних рівнях адаптивного карантину. Перш за все, введенно обмеження щодо роботи ресторанів та інших закладів громадського харчування після 22:00. Це правило діятиме на всіх рівнях епіднебезпеки.

Вводять обмеження щодо проведення масових заходів. Для «зеленого» рівня максимальна кількість осіб — не більше 50, для «жовтого» рівня — 30, для «помаранчевого» — 20 осіб. Також діє заборона щодо відвідування глядачами спортивних заходів, окрім міжнародних змагань. Рішення про їх проведення буде прийматися в окремому порядку.

Контроль за дотриманням протиепідемічних заходів у сфері обслуговування (робота ринків, ресторанів, інших громадських місць) здійснюватиме Держспоживслужба.

Роботодавцям запропоновали:

Роботодавцям також варто пам’ятати, що під час карантину необхідно оплачувати лікарняні, але не всі, про це детально у статті.

Спеціально для бізнесу редакція Експертус Головбух підготувала спецпроєкт «Антикризовий облік для бухгалтера в умовах карантину».

Як бізнесу працювати в умовах карантину

За інформацією Урядового порталу


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Зразкова добірка: Документи для призначення та виплати лікарняних і декретних

Зразки наказів, повідомлень і протоколу допоможуть задокументувати: призначення уповноважених із питань оплати непрацездатності, засідання уповноважених, виплату лікарняних і декретних, відмову у виплаті, комунікації з працівниками й ПФУ
26

Прожитковий мінімум 2025: розмір, таблиця

Прожитковий мінімум — це показник, який використовується у розрахунках різних соціальних виплат, наприклад пенсій, допомоги з безробіття, аліментів. Його використовують також і в оподаткуванні. Усе, що варто знати про прожитковий мінімум у 2025 році, — в огляді
1214

Держбюджет 2025

19 листопада ВРУ ухвалила Закон України «Про Державний бюджет на 2025 рік» (проєкт закону від 14.09.2024 № 12000). Це вже третій бюджет країни за час повномасштабного вторгнення рф із найбільшими видатками та дефіцитом бюджету за всю історію країни. Проте Уряд запевняє, що бюджет є збалансованим. На які показники він спирається та що очікує українців в умовах воєнного стану — в огляді
644

Мінімальна зарплата 2025

ВРУ ухвалила Закон України «Про Державний бюджет на 2025 рік» (проєкт закону від 14.09.2024 № 12000). Яка мінімальна заробітна плата очікується в 2025 році та на які показники вона вплине — розповімо у статті
2183

Інвентаризаційні чеклісти: скачайте, роздрукуйте і позначайте, що вже зробили

Якщо проводити інвентаризацію хаотично, вона може затягнутися так, що доведеться сидіти за роботою і в новорічну ніч. Щоб зробити все чітко і правильно, скористайтеся підказками від експертів «Головбуха». Скачуйте і дійте за списком!
4914

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді