Карантин продовжили до кінця 2020 року: що обмежили для бізнесу та яких заходів вжити роботодавцям

UA RU

⚠️АНТИКРИЗОВИЙ ОБЛІК ДЛЯ БУХГАЛТЕРА В УМОВАХ КАРАНТИНУ⚠️

Карантин продовжили до кінця 2020 року: що обмежили для бізнесу та яких заходів вжити роботодавцям

Ця новина уже на Facebook, поділіться з колегою

Кабмін прийняв рішення продовжити карантинні обмеження до 31 грудня 2020 року. Відповідна постанова КМУ від 13.10.2020 № 956 офіційно опублікована в «Урядовому кур'єрі» №200/6814 і набрала чинності 14.10.2020.

Крім того, внесені зміни до відповідних індикаторів та критеріїв щодо умов карантину. Внесено додаткові зміни до критеріїв відповідності «червоному» рівню епідемічної небезпеки.

Також рішенням Уряду посилено протиепідемічні заходи на різних рівнях адаптивного карантину. Перш за все, введенно обмеження щодо роботи ресторанів та інших закладів громадського харчування після 22:00. Це правило діятиме на всіх рівнях епіднебезпеки.

Вводять обмеження щодо проведення масових заходів. Для «зеленого» рівня максимальна кількість осіб — не більше 50, для «жовтого» рівня — 30, для «помаранчевого» — 20 осіб. Також діє заборона щодо відвідування глядачами спортивних заходів, окрім міжнародних змагань. Рішення про їх проведення буде прийматися в окремому порядку.

Контроль за дотриманням протиепідемічних заходів у сфері обслуговування (робота ринків, ресторанів, інших громадських місць) здійснюватиме Держспоживслужба.

Роботодавцям запропоновали:

Роботодавцям також варто пам’ятати, що під час карантину необхідно оплачувати лікарняні, але не всі, про це детально у статті.

Спеціально для бізнесу редакція Експертус Головбух підготувала спецпроєкт «Антикризовий облік для бухгалтера в умовах карантину».

Як бізнесу працювати в умовах карантину

За інформацією Урядового порталу


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Колективний договір: що важливо знати бухгалтеру

Коли підприємство укладає колективний договір без належної уваги до питань оплати праці, бухгалтер стає заручником обставин. Адже він має дотримувати вимог трудового законодавства, а воно часто відсилає бухгалтера до норм колдоговору. Зупинимося на тих розділах колдоговору, які важливі саме для бухгалтера
75610

Виправлення помилок у Додатку Д6 Податкового розрахунку

Через Додаток Д6 об’єднаного звіту з ЄСВ, ПДФО та військового збору роботодавці подають відомості за місяці звітного кварталу про спеціальний стаж працівників. У консультації мова піде про загальні правила та конкретні приклади виправлення помилок у цьому додатку
13368

Помилки у податковому звіті з ЄСВ та ПДФО, ВЗ: виправляємо з експертом

Хоча Податковий розрахунок з ПДФО, ВЗ та ЄСВ уже давно існує та об’єднаний, але питання щодо нього все ще залишаються. Серед таких — як виправити помилки у цьому податковому звіті. Про способи виправлення помилок у Податковому розрахунку та приклади — у консультації
240933

Акцизний податок 2025: товари, ставки, розрахунок

Про акциз, особливості його нарахування за основними групами підакцизних товарів (алкоголь, тютюнові вироби, паливо, легкові автомобілі), оновлення щодо підакцизних товарів, акциз у роздрібних торговців тютюновими виробами, втрату підакцизних товарів в умовах воєнного стану — у цьому огляді
103749

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді