Карантин продовжили до кінця 2020 року: що обмежили для бізнесу та яких заходів вжити роботодавцям

UA RU

Блок під заголовком новини 1 Підписуйтесь на Telegram-канал Головбух. Новини! Тут про зміни без спаму

⚠️АНТИКРИЗОВИЙ ОБЛІК ДЛЯ БУХГАЛТЕРА В УМОВАХ КАРАНТИНУ⚠️

Карантин продовжили до кінця 2020 року: що обмежили для бізнесу та яких заходів вжити роботодавцям

Ця новина уже на Facebook, поділіться з колегою

Кабмін прийняв рішення продовжити карантинні обмеження до 31 грудня 2020 року. Відповідна постанова КМУ від 13.10.2020 № 956 офіційно опублікована в «Урядовому кур'єрі» №200/6814 і набрала чинності 14.10.2020.

Крім того, внесені зміни до відповідних індикаторів та критеріїв щодо умов карантину. Внесено додаткові зміни до критеріїв відповідності «червоному» рівню епідемічної небезпеки.

Також рішенням Уряду посилено протиепідемічні заходи на різних рівнях адаптивного карантину. Перш за все, введенно обмеження щодо роботи ресторанів та інших закладів громадського харчування після 22:00. Це правило діятиме на всіх рівнях епіднебезпеки.

Вводять обмеження щодо проведення масових заходів. Для «зеленого» рівня максимальна кількість осіб — не більше 50, для «жовтого» рівня — 30, для «помаранчевого» — 20 осіб. Також діє заборона щодо відвідування глядачами спортивних заходів, окрім міжнародних змагань. Рішення про їх проведення буде прийматися в окремому порядку.

Контроль за дотриманням протиепідемічних заходів у сфері обслуговування (робота ринків, ресторанів, інших громадських місць) здійснюватиме Держспоживслужба.

Роботодавцям запропоновали:

Роботодавцям також варто пам’ятати, що під час карантину необхідно оплачувати лікарняні, але не всі, про це детально у статті.

Спеціально для бізнесу редакція Експертус Головбух підготувала спецпроєкт «Антикризовий облік для бухгалтера в умовах карантину».

Як бізнесу працювати в умовах карантину

За інформацією Урядового порталу


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як застосовувати міжнародні договори

Подвійне оподаткування — типова проблема міжнародного бізнесу. Уникнути її можна через міжнародні договори про усунення подвійного оподаткування. Тема стає актуальною, якщо маєте справу з нерезидентами, виплачуєте їм доходи (дивіденди, роялті, проценти, дохід від надання послуг), ведете облік в їхніх представництвах чи дочірніх підприємствах, самі здійснюєте бізнес за кордоном. З якими країнами укладені міжнародні договори та як їх застосовувати ― дізнайтеся в цьому огляді
12038

Код УКТ ЗЕД: як знайти

Щоб отримати код УКТ ЗЕД онлайн, скористайтеся навігатором від системи «Експертус Головбух» — знайдіть свій код товару за УКТ ЗЕД
52424

Додаток ПП до Податкової декларації з податку на прибуток

У Додатку ПП «Інформація про суми податкових пільг» прибутківці розкривають інформацію про суми податкових пільг, якими скористалися. Пояснимо, як обчислити суму податкової пільги, як заповнити новий додаток та які штрафи загрожують за його неподання
34024

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді