Комплексні перевірки 2021: опублікували проєкт плану перевірок

UA RU

З’явився проєкт плану комплексних перевірок на наступний рік.

ОЗНАЙОМИТИСЯ З ПРОЄКТОМ ПЛАНУ КОМПЛЕКСНИХ ПЕРЕВІРОК НА 2021 РІК ⏩

Згідно з ним у 2021 році планують провести 43 542 перевірки. Остаточно План здійснення комплексних перевірок на 2021 рік Державна регуляторна служба України затвердить 15 листопада 2020 року.

НА ЗАМІТКУ! Саме внесення одного й того ж суб’єкта господарювання до планів перевірок різних органів державного нагляду (контролю) є підставою для проведення щодо такого суб’єкта господарювання комплексної планової перевірки.

Комплексні перевірки 2021: опублікували проєкт плану перевірок

Утім за законом, суб’єкт господарювання має право відмовитися від проведення комплексної планової перевірки шляхом письмового звернення до ДРС. І тоді перевірку такого суб’єкта господарювання проводитимуть у дати, встановлені річними планами органів державного нагляду (контролю).

За повідомленням ДРС, звернення суб’єкта господарювання про відмову від проведення комплексного планового заходу може бути задоволене винятково з 15.10.2020 до 15.11.2020. При цьому законодавство не вимагає від суб’єктів господарювання мотивувати або обґрунтовувати свою відмову від проведення комплексного планового заходу.

Скачати зразок оформлення такої відмови можете тут.

При цьому ДРС не розглядатиме звернення, які міститимуть будь-які обґрунтування, пов’язані, на думку суб’єкта господарювання:

- з порушеннями періодичності проведення планових перевірок;

- незгодою зі ступенем ризику, до якого органом державного нагляду (контролю) віднесено суб’єкта господарювання;

- незгодою з датою початку проведення та строком здійснення комплексних планових перевірок тощо,

Позаяк у такому випадку виключення суб’єкта господарювання з проекту плану здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) не вирішуватиме порушені у ньому питання.

За матеріалами Інспекційного порталу


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Криптовалюти: бухоблік і декларування

Що таке криптовалюта та чи легально нею користуватися, яке законодавче регулювання криптовалют існує насьогодні. Також мова піде про електронне декларування криптовалют, облік і оподаткування операцій з криптовалютами, питання фінансового моніторингу криптовалют як віртуальних активів
19761

Акт податкової перевірки 2025

Акт податкової перевірки — це документ, яким частіше за все закінчується податкова перевірка. Що в ньому має бути і на що звернути увагу? Як використати інформацію з нього для оскарження та можливі варіанти дій після отримання акта? Які зміни у змісті акта податкової перевірки у 2025 році? Відповіді у консультації
34662

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді