Як фізособі сплатити податки та ЄСВ через Е-кабінет: покроковий алгоритм

UA RU

Як нарахувати і сплатити ЄСВ БЕЗ ШТРАФІВ

За допомогою «Електронного кабінету» фізособи-платники податків можуть переглянути дані, зокрема, щодо стану розрахунків з бюджетом та сплатити податки, збори, платежі та ЄСВ.

Ця новина уже на Facebook, долучайтеся до спільноти бухгалтерів

Як фізособі сплатити податки та ЄСВ через Е-кабінет: покроковий алгоритм

Меню «Стан розрахунків з бюджетом» надає користувачу доступ до своїх особових рахунків із сплати податків, зборів та інших платежів. При зверненні до зазначеного пункту меню відображається зведена інформація станом на момент звернення, що містить наступну інформацію по кожному виду платежу:

  • орган ДПС;
  • назва податку (платежу);
  • платіж (код);
  • МФО банку;
  • бюджетний рахунок та по кожному виду податку (платежу) на поточну дату
  • нараховано/зменшено;
  • сплачено до бюджету;
  • повернуто з бюджету;
  • пеня;
  • недоїмка;
  • переплата;
  • залишок несплаченої пені.

Попередження

Червоним кольором позначені суми податкового боргу чи заборгованості зі сплати ЄСВ, які не сплачені в строк та по яких існує заборгованість до бюджету.

Примітка

Застосовуйте фільтр Рік для перегляду даних за попередні роки, та фільтр ОДПС для перегляду особових рахунків, що знаходяться на обліку у відповідному органі ДПСУ.

Як фізособі сплатити податки та ЄСВ через Е-кабінет: покроковий алгоритм

Інтегрована картка платника в розрізі операцій

Обравши один з податків (платежів) подвійним натисненням кнопки миші отримаєте доступ до деталізованої інформації з інтегрованої картки платника по вибраному податку (платежу) в розрізі проведених операцій:

Як фізособі сплатити податки та ЄСВ через Е-кабінет: покроковий алгоритм

Інтегрована картка платника в розрізі операцій

Можете отримати підказку про зміст операції в інтегрованій картці платника, навівши курсор миші на значення у полі Код операції.

⏰ Календар бухгалтера на листопад 2020 ⏰

Фізичні особи після ідентифікації мають можливість за допомогою платіжної системи сплатити податки, збори, платежі за допомогою платіжної карти:

Як фізособі сплатити податки та ЄСВ через Е-кабінет: покроковий алгоритм

Інтегрована картка, онлайн-сплата фізичними особами

Після натискання кнопки Сплатити відбувається перехід на сайт платіжної системи, автоматично заповнюються всі необхідні платіжні реквізити. Достатньо зазначити суму і реквізити платіжної карти:

Як фізособі сплатити податки та ЄСВ через Е-кабінет: покроковий алгоритм

Онлайн-сплата

За інформацією ГУ ДПС у Закарпатській області


безплатний вебінар для бухгалтера

Статті за темою

Усі статті за темою

Облікова ставка НБУ 2024

Облікова ставка НБУ — монетарний інструмент, за яким НБУ встановлює для суб'єктів грошово-кредитного ринку орієнтир щодо вартості залучених та розміщених грошових ресурсів. Із 20.09.2024 розмір облікової ставки НБУ залишиться на рівні 13% річних
53402

Медичне страхування працівників за рахунок роботодавця: які податки сплатити

Консультація допоможе правильно облікувати страхові внески та оподаткувати вартість медичного страхування у вигляді страхових платежів, які сплачуються за рахунок витрат роботодавця
32989

Календар бухгалтера 2024: жовтень

Актуальна осіння інформація для бухгалтера — виробничий календар на жовтень 2024 року та податковий календар на жовтень 2024 року. Розрахувати зарплату, відпускні та лікарняні, скласти табель робочого часу, вчасно подати фінансову, податкову та статистичну звітність і сплатити податки — у поміч календар для бухгалтера на жовтень 2024 року
19785

Зміни у наданні платних послуг ЗОЗ: постреліз до вебінару

Редакція журналу «Головбух Медицина» 10.09.2024 провела безплатний вебінар на тему «Зміни в наданні платних послуг: комунікаційна платформа для бухгалтерів ЗОЗ». Тримайте постреліз до цього вебінару: тези, запис, відповіді на запитання. Запитань отримали так багато, що вдвічі перевищили час трансляції, але всіх так і не опрацювали. Тому невдовзі проведемо частину другу вебінару. Реєструйтеся, читайте напрацьовані рекомендації та надсилайте нові запитання. З’ясуємо нюанси втілення змін
83

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді