⚡️ ПРОГРАМНІ РРО: СПРОСТУЄМО 10 МІФІВ ⚡️
З 01.01.2021 буде розширено перелік видів діяльності, для яких використання РРО стане обов'язковим: традиційних або програмних. Також буде запроваджений механізм кешбеку. Це другий етап впровадження нових правил проведення розрахункових операцій.
Ця новина уже на Facebook, збережіть собі як пам’ятку, щоб уберегтися від штрафів ⏩
Так, з 01.01.2021 до 01.04.2021 РРО та/або ПРРО не застосовують ФОПи-платники єдиного податку 2-4 груп, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1 000 000 грн.
ПРРО стане обов’язковим для єдинників 2-4 груп, які здійснюють:
- продаж товарів (надають послуги) через мережу Інтернет;
- діяльність туристичних агентств, туристичних операторів;
- діяльність готелів і подібних засобів тимчасового розміщення;
- реалізацію ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння;
- роздрібну торгівлю вживаними товарами в магазинах;
- діяльність ресторанів, кафе, ресторанів швидкого обслуговування;
- реалізацію текстилю (крім реалізації за готівкові кошти на ринках) та деталей і приладдя для автотранспортних засобів відповідно до переліку, що затверджує КМУ.
З 01.04.2021 розпочнеться третій етап — застосування РРО та/або ПРРО стане обов'язковим для ФОП-єдинників 2-4 груп незалежно від видів діяльності.
В індивідуальній податковій консультації контролери роз’яснили, як саме рахують РРО-порушення під час перевірки і як застосовують штрафні санкції.