При поданні уточнюючого розрахунку з ПДВ на збільшення суми податкових зобов’язань, суму самостійно нарахованих штрафних санкцій, зазначену у рядку 18.1, та суму автоматично розрахованої пені в інтегрованій картці платника (у разі наявності) сплачуєте виключно на бюджетний рахунок з ПДВ.

Реквізити бюджетного рахунку з ПДВ можна переглянути в Електронному кабінеті. Для цього потрібно зайти в меню «Стан розрахунків з бюджетом» та вибрати «Податок на додану вартість із вироблених в Україні товарів (робіт, послуг)».
Зверніть увагу, що задекларовану суму збільшення податкових зобов’язань з ПДВ у графі 6 рядка 18 уточнюючого розрахунку з ПДВ, сплачуєте виключно на електронний рахунок з ПДВ.
Щоб переглянути реквізити електронного рахунку з ПДВ в Електронному кабінеті потрібно зайти в режим «Система електронного адміністрування ПДВ» → «Реєстр транзакцій» → «Номер ПДВ-рахунку».
За інформацією ГУ ДПС у м. Києві
Податкова оприлюднила оновлений довідник податкових пільг станом на 31.03.2025. Там знайдете перелік пільг із податку на прибуток, оподаткування неприбуткових установ й організацій, плати за землю, ПДВ, державного мита тощо
У статті — актуальний календар бухгалтера на квітень 2025 року
Де взяти витяг з реєстру платників ПДВ? У статті знайдете алгоритм отримання витягу з реєстру платників ПДВ, а також бланк запиту про отримання витягу з реєстру платників податку на додану вартість (Форма № 1-ЗВР)
Додайте цю статтю в корисне й тримайте напохваті. Вона підказуватиме, як виправити помилки у зведених ПН. Рекомендації експерта підкріпили прикладом і зразками
Реєстрація податкових накладних обов'язкова, адже без неї вони фактично недійсні. А ще ― загрожує штрафом несвоєчасна реєстрація податкових накладних. Однак в умовах воєнного стану правила дещо змінилися. В огляді експерт розбирає строки реєстрації податкових накладних, порядок реєстрації податкових накладних та граничний термін реєстрації податкових накладних