Податкові канікули, компенсація ЄСВ, допомога ФОП, портфельні гарантії: держпрограми у разі посилення карантину

⚡️ЗАКРИВАЄМО 2020 РІК КРОК ЗА КРОКОМ⚡️

Уряд за ініціативи Президента вже розробив програми підтримки людей та бізнесу в разі, якщо карантин в Україні буде посилений.

Податкові канікули, компенсація ЄСВ, допомога ФОП, портфельні гарантії: держпрограми у разі посилення карантинуЩо саме пропонують в цих програмах:

  1. Допомога ФОП та найманим працівникам, чия сфера діяльності може потрапити під закриття через карантин. Працівники та ФОП зможуть отримати матеріальну допомогу в розмірі 8 тис. грн.
  2. Програма збереження робочих місць. У разі запровадження посилених заходів через загострення ситуації з пандемією, роботодавці зможуть отримати до 8 тис. грн одноразової матеріальної допомоги на кожного працівника, робочий час якого скорочено/буде скорочено внаслідок запровадження таких заходів.
  3. Ініціативи щодо ЄСВ. Підприємства, що зупиняють роботу в разі запровадження жорсткого карантину, отримають компенсацію витрат на сплату ЄСВ за найманих працівників. Крім того, від сплати податків і зборів, включно з ЄСВ, будуть звільнені майже 200 тис. ФОПів 1-ї групи.
  4. Продовження виплат на дітей ФОПам, які вимушені обмежити свою роботу через карантин. Тобто, коли в родині підприємця є діти віком до 10 років держава допомагатиме з їх забезпеченням. Буде виплачено приблизно 2 тис. грн на кожну дитину. Всі заявки, які були подані у травні-серпні за цією програмою, будуть подовжені автоматично. Загальне фінансування для українських родин за цією програмою до кінця року складе фактично 1 млрд грн.
  5. Також держава гарантуватиме до 80% тіла кредиту, який підприємець бере в банку. Уряд підтримав запуск ще однієї програми підтримки — це портфельні гарантії від держави по кредитах для малого та середнього бізнесу.

За інформацією з офіційної сторінки у Фейсбук Дениса Шмигаля


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Витрати майбутніх періодів: що врахувати при складанні фінансової звітності

Витрати майбутніх періодів не часто можна побачити у бухгалтерському балансі. Однак для них відведено аж цілий рядок. Що таке витрати майбутніх періодів та чи можна обійтися без них? Чим витрати майбутніх періодів відрізняються від авансу за послуги? Чи є витрати майбутніх періодів у фінансовій звітності за МСФЗ? Відповідні на ці питання — знайдете у консультації
48979

Соціальні відпустки у 2025 році

В огляді мова піде про соціальні відпустки. У фокусі ― соціальні відпустки на дітей, тривалість таких відпусток, соціальні відпустки під час воєнного стану, додаткові соціальні відпустки
24020

Ліцензія на алкоголь 2025: вартість, документи, відповідальність

Кому потрібні ліцензії на оптову та роздрібну торгівлю алкоголем, скільки за них треба платити та які документи зібрати за оновленими правилами 2025 року, бланки заяв та порядки їхнього заповнення, бухгалтерський облік таких ліцензій — у статті
82137

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді