Маєте виторг менше 5 тис грн — зустрічайте податківців із фактичною перевіркою

⚠️ ЯК ВРЯТУВАТИ БІЗНЕС У ДРУГУ ХВИЛЮ ЖОРСТКОГО КАРАНТИНУ ⚠️

Ця новина уже на Facebook, збережіть собі як пам’ятку, щоб уберегтися від штрафів

Маєте виторг менше 5 тис грн — зустрічайте податківців із фактичною перевіркоюПодатківці прокоментували проведення фактичних перевірок платників, які здійснюють діяльність у сфері торгівлі підакцизними групами товарів, реалізації пального та ресторанного господарства.

До переліку ризикових суб’єктів господарювання потрапляють бізнесмени, які використовують РРО з середньомісячним виторгом менше 5 тис. гривень. Це свідчить про незначний обсяг продажу, проведений через РРО та приховування реального обсягу розрахункових операцій.

Математика податківців така: кожен господарський об’єкт потребує на місяць таких мінімальних витрат. Офіційна мінімальна заробітна плата одного працівника станом на 01.09.2020 — 5 тис. гривень; обслуговування касової та іншої техніки: від 200 гривень до 500 гривень. Додамо ще вартість ліцензій та дозвільних документів, витрати на утримання приміщення, оренду, опалення тощо, — відразу зрозуміло, що підприємець просто намагається приховати торгову виручку та необлікований товар.

Як зазначає в. о. начальника ГУ ДПС у Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі Ігор Клим, такі суб’єкти господарювання одразу потрапляють під пильний контроль спеціалістів податкового відомства для проведення фактичних контрольно-перевірочних заходів.

За матеріалами ГУ ДПС у Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Криптовалюти: бухоблік і декларування

Що таке криптовалюта та чи легально нею користуватися, яке законодавче регулювання криптовалют існує насьогодні. Також мова піде про електронне декларування криптовалют, облік і оподаткування операцій з криптовалютами, питання фінансового моніторингу криптовалют як віртуальних активів
19761

Акт податкової перевірки 2025

Акт податкової перевірки — це документ, яким частіше за все закінчується податкова перевірка. Що в ньому має бути і на що звернути увагу? Як використати інформацію з нього для оскарження та можливі варіанти дій після отримання акта? Які зміни у змісті акта податкової перевірки у 2025 році? Відповіді у консультації
34663

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді