З 24 лютого повертаємось до адаптивного карантину: у жовтій зоні для бізнесу будуть певні послаблення

Блок під заголовком новини 1 Підписуйтесь на Telegram-канал Головбух. Новини! Тут про зміни без спаму

Лікарняні через коронавірус СПРОБУВАТИ БЕЗПЛАТНО ⚡️

З 24 лютого 2021 року на всій території України почне діяти адаптивний карантин. За словами Дениса Шмигаля, як і влітку, діятимуть чотири рівні епідемічної небезпеки, кожен з яких має чіткі обмеження та критерії визначення.

З 24 лютого повертаємось до адаптивного карантину: у жовтій зоні для бізнесу будуть певні послаблення

Міністр охорони здоров’я Максима Степанова повідомив, що постанова передбачає встановлення базового жовтого рівня для всієї країни.

У цьому рівні діятимуть ті обмеження, які діють в Україні після жорстких зимових карантинних обмежень. Більш того, запровадили деякі послаблення:

  • дозволятимуть проведення масових заходів, якщо для однієї особи передбачатимуть 4 квадратних метри площі або з наповненістю залу до 50%;
  • дозволятимуть відвідування закладів освіти групами більш ніж 20 осіб;
  • під час проведення матчів командних ігрових видів спорту можуть бути присутні глядачі, але з певними обмеженнями щодо кількості заповнених місць.
  • дозволятимуть працювати ресторанам, кафе, барам та їдальням до 24 години.

Міністр охорони здоров’я додав, що зелений рівень стане тим показником, якого регіони мають досягнути, щоб почати говорити про перегляд або скасування певних карантинних обмежень.

Помаранчевий рівень, не передбачатиме додаткових карантинних обмежень, а сигналізуватиме про можливе наближення регіону до червоного рівня епідемічної небезпеки. Водночас, на цьому рівні органи місцевої влади можуть вводити додаткові обмежувальні заходи для запобігання поширенню інфекції.

На червоному рівні вводитимуть жорсткі карантинні обмеження, за прикладом січневого карантину.

За інформацією Урядового порталу


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як застосовувати міжнародні договори

Подвійне оподаткування — типова проблема міжнародного бізнесу. Уникнути її можна через міжнародні договори про усунення подвійного оподаткування. Тема стає актуальною, якщо маєте справу з нерезидентами, виплачуєте їм доходи (дивіденди, роялті, проценти, дохід від надання послуг), ведете облік в їхніх представництвах чи дочірніх підприємствах, самі здійснюєте бізнес за кордоном. З якими країнами укладені міжнародні договори та як їх застосовувати ― дізнайтеся в цьому огляді
12040

Код УКТ ЗЕД: як знайти

Щоб отримати код УКТ ЗЕД онлайн, скористайтеся навігатором від системи «Експертус Головбух» — знайдіть свій код товару за УКТ ЗЕД
52431

Додаток ПП до Податкової декларації з податку на прибуток

У Додатку ПП «Інформація про суми податкових пільг» прибутківці розкривають інформацію про суми податкових пільг, якими скористалися. Пояснимо, як обчислити суму податкової пільги, як заповнити новий додаток та які штрафи загрожують за його неподання
34024

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді