У Звіті з ЄСВ вказали неправильні реквізити застрахованої особи: як виправити

Виявили у Звіті з ЄСВ після закінчення звітного періоду помилки в реквізитах (крім сум) страхувальника або застрахованої особи, подайте скасовуючі документи.

У Звіті з ЄСВ вказали неправильні реквізити застрахованої особи: як виправити

Тобто сформуйте та подайте Звіт за попередній період , який містить: перелік таблиць Звіту, відповідну таблицю із зазначенням типу форми «скасовуюча» з відомостями, які були помилкові, на одну або декількох застрахованих осіб та відповідну таблицю із зазначенням типу форми «початкова» із зазначеними правильними відомостями на одну або декількох застрахованих осіб. При цьому таблиця 6 «Відомості про нарахування заробітної плати (доходу) застрахованим особам» додатка 4 повинна містити дані по кожній застрахованій особі окремо.

Звіт, сформований для виправлення помилок за попередні звітні періоди, не повинен містити таблиць 1-4 додатка 4.

Врахуйте, не допускається внесення змін до сум нарахованої зарплати або доходу та у зв’язку з цим до нарахованих сум ЄСВ за звітний місяць при формуванні і поданні скасовуючих документів.

Якщо в таблиці 5 «Відомості про трудові відносини осіб» додатка 4 не зазначили будь-якої дії щодо застрахованої особи (укладення або розірвання трудового договору із застрахованою особою, яка працевлаштована на нове робоче місце; надання особі відпустки по догляду за дитиною від трирічного віку до досягнення нею шестирічного віку тощо), подаєте Звіт за попередній період, який містить: титульний аркуш (перелік таблиць Звіту) із зазначенням типу форми «додаткова» та таблицю 5 з зазначенням типу форми «додаткова», яка містить дані на цю застраховану особу. Звіт з позначкою «додаткова» не повинен містити таблиць 1-4 додатка 4.

Аналогічно подаєте таблицю 7 «Наявність підстав для обліку стажу окремим категоріям осіб відповідно до законодавства» додатка 4.

Якщо потрібно повністю скасувати відомості, зазначені в таблицях 5 та 7 додатка 4, подаєте тільки скасовуючі документи щодо виявлених недостовірних відомостей про застраховану особу.

Якщо подаєте за один і той самий звітний період таблиці зі статусами «скасовуюча» та «додаткова», подавайте їх з окремими титульними аркушами — як два окремих Звіти.

За інформацією Офісу ВПП ДПС


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Виправлення помилок у Додатку Д6 Податкового розрахунку

Через Додаток Д6 об’єднаного звіту з ЄСВ, ПДФО та військового збору роботодавці подають відомості за місяці звітного кварталу про спеціальний стаж працівників. У консультації мова піде про загальні правила та конкретні приклади виправлення помилок у цьому додатку
13387

Помилки у податковому звіті з ЄСВ та ПДФО, ВЗ: виправляємо з експертом

Хоча Податковий розрахунок з ПДФО, ВЗ та ЄСВ уже давно існує та об’єднаний, але питання щодо нього все ще залишаються. Серед таких — як виправити помилки у цьому податковому звіті. Про способи виправлення помилок у Податковому розрахунку та приклади — у консультації
240967

Виправлення помилок у Додатку Д5 Податкового розрахунку

Через Додаток Д5 об’єднаного звіту з ЄСВ, ПДФО та військового збору роботодавці подають відомості за звітний місяць про трудові відносини осіб, зокрема період їхнього початку та закінчення. У консультації знайдете як загальні правила, так і приклади виправлення помилок у додатку Д5
57478

Додаток Д6 до Податкового розрахунку з ПДФО, ВЗ та ЄСВ: коли подавати і як заповнювати

У консультації про те, коли подавати Додаток Д6 до Податкового розрахунку, що слугує для обліку спецстажу для майбутньої пенсії. Також ознайомитеся з тим, як заповнити Додаток Д6, отримаєте приклади заповнення Додатка Д6 для типових ситуацій
12932

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді