Як заповнювати та подавати акцизну декларацію

Блок під заголовком новини 1 Підписуйтесь на Telegram-канал Головбух. Новини! Тут про зміни без спаму

⚡️ АКЦИЗНИЙ ПОДАТОК 2020│2021 ⚡️

Податківці роз’яснили, як подавати Декларацію акцизного податку , а також сплачувати до бюджету податок суб’єктам господарювання роздрібної торгівлі, які здійснюють реалізацію підакцизних товарів та платникам акцизного податку, які реалізують пальне або спирт етиловий.

Як заповнювати та подавати акцизну декларацію

Суб’єкти, що мають 1 чи декілька пунктів продажу на території одного або декількох населених пунктів, що входять до складу ОТГ (один код КОАТУУ) та обслуговуються в одному контролюючому органі складають та подають Декларацію та заповнюють один Додаток 6 до Декларації відповідно до цього КОАТУУ.

Суб’єкти, які мають декілька пунктів продажу на території декількох населених пунктів, що входять до складу ОТГ (різні коди КОАТУУ) та обслуговуються в різних контролюючих органах складають та подають Декларацію до кожного контролюючого органу та заповнюють додаток 6 до Декларації окремо за кожним КОАТУУ.

Суб’єкти, що мають декілька пунктів продажу на території декількох населених пунктів, що входять до складу ОТГ (різні коди КОАТУУ) та обслуговуються в одному контролюючому органі складають та подають одну Декларацію з кількістю Додатків 6, що відповідає кількості кодів КОАТУУ.

Лист ДПС від 02.04.2021 № 7984/7/99-00-21-03-03-07


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як відбувається дисконтування кредитів та позик

Вимога дисконтувати довгострокову заборгованість у національних стандартах бухгалтерського обліку з’явилася порівняно недавно й питань викликає чимало. Одне з них ― чи треба дисконтувати довгострокову заборгованість за кредитами і позиками, якщо за ними нараховуються проценти позичальнику? У консультації розглянемо питання дисконтування банківських кредитів і відсоткових позик
38843

Як застосовувати міжнародні договори

Подвійне оподаткування — типова проблема міжнародного бізнесу. Уникнути її можна через міжнародні договори про усунення подвійного оподаткування. Тема стає актуальною, якщо маєте справу з нерезидентами, виплачуєте їм доходи (дивіденди, роялті, проценти, дохід від надання послуг), ведете облік в їхніх представництвах чи дочірніх підприємствах, самі здійснюєте бізнес за кордоном. З якими країнами укладені міжнародні договори та як їх застосовувати ― дізнайтеся в цьому огляді
12048

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді