Строки подання фінзвітності змінять

⚡️ Фінзвітність 2020: форми, строки і порядок подання ⚡️

Мінфін оприлюднив проєкт постанови КМУ, яким запропонували змінити Порядок подання фінзвітності (далі – Порядок).

фінансова звітність

Змінами, зокрема, передбачили:

  • подовжити строки подання проміжної фінансової звітності і річної фінансової звітності
  • удосконалити положення щодо подання в єдиному електронному форматі річної фінансової звітності за 2020 рік та проміжної фінансової звітності за 2021 рік, складених на основі таксономії фінансової звітності за міжнародними стандартами фінансової звітності.

Так, підприємства, які належать до мікропідприємств, малих підприємств, непідприємницькі товариства та підприємства, які ведуть спрощений бухгалтерський облік доходів та витрат, подаватимуть річну фінансову звітність органам, зазначеним у пункті 2 Порядку (крім Казначейства), не пізніше 28 лютого наступного за звітним року.

Підприємства, які зобов’язані оприлюднювати річну фінансову звітність, подаватимуть до статистики та податкової звіт про фінансовий стан (баланс) і звіт про прибутки та збитки та інший сукупний дохід (звіт про фінансові результати) (крім консолідованих) з використанням автоматизованої системи «Єдине вікно подання електронної звітності» за звітний рік не пізніше 28 лютого наступного за звітним року, за I квартал, перше півріччя, дев’ять місяців – не пізніше 30 числа місяця, що настає за звітним кварталом.

Підприємства, які для складання фінансової звітності застосовують міжнародні стандарти фінансової звітності, річну фінансову звітність та річну консолідовану фінансову звітність, складені на основі таксономії фінансової звітності, разом з відповідними аудиторськими звітами, подаватимуть до центру збору фінансової звітності не пізніше 01 червня року, наступного за звітним.

Підприємства, які належать до середніх підприємств, подаватимуть річну фінансову звітність та річну консолідовану органам, зазначеним у пункті 2 Порядку (крім Казначейства), не пізніше 01 червня року, наступного за звітним.

Проміжну фінансову звітність (I квартал, перше півріччя, дев’ять місяців), крім консолідованої, підприємства подають органам, зазначеним у пункті 2 Порядку (крім Казначейства), не пізніше 30 числа місяця, що настає за звітним кварталом.

Проміжну (I квартал, перше півріччя, дев’ять місяців) або річну фінансову звітність подаватимуть підприємства до податкової у строки, передбачені Податковим кодексом України.

Підприємства, які зобов’язані подавати фінансову звітність в єдиному електронному форматі до центру збору фінансової звітності, подають річну фінансову звітність та річну консолідовану фінансову звітність за 2020 рік, проміжну фінансову звітність за 2021 рік (I квартал, перше півріччя, дев’ять місяців), складені на основі таксономії фінансової звітності за міжнародними стандартами фінансової звітності, до центру збору фінансової звітності в електронному форматі не пізніше 31.12.2021.

За інформацією Мінфіну


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Зразкова добірка: Документи для призначення та виплати лікарняних і декретних

Зразки наказів, повідомлень і протоколу допоможуть задокументувати: призначення уповноважених із питань оплати непрацездатності, засідання уповноважених, виплату лікарняних і декретних, відмову у виплаті, комунікації з працівниками й ПФУ
27

Прожитковий мінімум 2025: розмір, таблиця

Прожитковий мінімум — це показник, який використовується у розрахунках різних соціальних виплат, наприклад пенсій, допомоги з безробіття, аліментів. Його використовують також і в оподаткуванні. Усе, що варто знати про прожитковий мінімум у 2025 році, — в огляді
1215

Держбюджет 2025

19 листопада ВРУ ухвалила Закон України «Про Державний бюджет на 2025 рік» (проєкт закону від 14.09.2024 № 12000). Це вже третій бюджет країни за час повномасштабного вторгнення рф із найбільшими видатками та дефіцитом бюджету за всю історію країни. Проте Уряд запевняє, що бюджет є збалансованим. На які показники він спирається та що очікує українців в умовах воєнного стану — в огляді
644

Мінімальна зарплата 2025

ВРУ ухвалила Закон України «Про Державний бюджет на 2025 рік» (проєкт закону від 14.09.2024 № 12000). Яка мінімальна заробітна плата очікується в 2025 році та на які показники вона вплине — розповімо у статті
2183

Інвентаризаційні чеклісти: скачайте, роздрукуйте і позначайте, що вже зробили

Якщо проводити інвентаризацію хаотично, вона може затягнутися так, що доведеться сидіти за роботою і в новорічну ніч. Щоб зробити все чітко і правильно, скористайтеся підказками від експертів «Головбуха». Скачуйте і дійте за списком!
4915

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді