Чи можна подати уточнюючу звітність за перевірений податківцями період

перевірок (з урахуванням строків продовження, зупинення або перенесення термінів її проведення) не маєте права подавати уточнюючі податкові декларації (розрахунки) до поданих раніше податкових декларацій з відповідного податку і збору за звітний (податковий) період, який перевіряє податкова (п. 50.2 ПКУ).

Подаєте уточненку за вже перевірений податківцями період: які наслідки

Первинка. Податки. Зарплата. Перевірки СПРОБУВАТИ БЕЗПЛАТНО ⚡️

Якщо подасте уточнюючий розрахунок за період, що перевіряли, або не подасте уточнюючий розрахунок протягом 20 робочих днів після дати складення довідки про проведення електронної перевірки, якою встановили порушення податкового законодавства, то контролери мають право провести позапланову перевірку за відповідний період (п. 50.3 ПКУ) (ЗІР, категорія 129.02).

ДОВІДКОВО: подання до податкової уточнюючого розрахунку з відповідного податку за період, який контролери перевіряли, є підставою для здійснення документальної позапланової перевірки (пп. 78.1.3 ПКУ).

За інформацію Південного МУ ДПС по роботі з ВПП


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Криптовалюти: бухоблік і декларування

Що таке криптовалюта та чи легально нею користуватися, яке законодавче регулювання криптовалют існує насьогодні. Також мова піде про електронне декларування криптовалют, облік і оподаткування операцій з криптовалютами, питання фінансового моніторингу криптовалют як віртуальних активів
20261

Акт податкової перевірки 2025

Акт податкової перевірки — це документ, яким частіше за все закінчується податкова перевірка. Що в ньому має бути і на що звернути увагу? Як використати інформацію з нього для оскарження та можливі варіанти дій після отримання акта? Які зміни у змісті акта податкової перевірки у 2025 році? Відповіді у консультації
35300

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді