Україна готова вивозити зерно лише під захистом

Президент заявив, що Україна готова вивозити морем зерно лише у разі створення морського коридору кораблями цивілізованих країн, та не довіряє пропозиціям росії.

Україна готова вивозити зерно лише під захистом

Майбутній урожай загинув через погодні умови: як облікувати й оподаткувати

Володимир Зеленський під час Азійського саміту з безпеки заявив про підтримання формату безпечного коридору транспорту та морського коридору з кораблів партнерів, яким можна експортувати зерно. Якщо ж це не буде коридор під прапорами держав, яким можна довіряти — експорт неможливий.

Президент також повідомив, що паралельно розробляють інші плани щодо експорту зерна, зокрема, з Балтійськими державами та Польщею.

Залізничним транспортом щомісяця експортують більш як 2 млн тонн зерна. Однак, за словами Президента, цього замало, адже морем можна експортувати 10 млн тонн.

Крім того, він нагадав, що з початку війни росія заблокувала наші порти на Чорному морі, атакували мирні торговельні судна та портову інфраструктуру.

За інформацією Мінагрополітики


Для багатьох 24 лютого досі завмерло на календарі, та час невпинний і за вікном вже червень. Знайте, що редакції та експерти поруч, і ми будемо робити все від нас залежне, щоб підтримати вас особисто та економіку України в цілому. Тому надаємо вам знижку в 40% для передплати фахових видань «Головбух», «Головбух Агро», «Головбух Медицина», а також до експертно-правової системи «Експертус Головбух» на рік.

Замовляйте доступ онлайн в інтернет-магазині. Якщо потрібно обговорити передплату з вашим менеджером, телефонуйте: 0 800 21 12 20 (дзвінки безплатні). Миру нам. І хай буде літо!


безплатний вебінар для бухгалтера

Статті за темою

Усі статті за темою

Мінімальне податкове зобов’язання: як розрахувати та сплатити

Cума всіх сплачених податків аграрієм не має бути менше ніж мінімальне податкове зобов’язання. Як розрахувати мінімальне податкове зобов’язанн та чи зросте податкове навантаження — у консультації
50132

Облік власновирощеної сільгосппродукції для посіву

Агропідприємства вирощують продукцію переважно для продажу на сторону. Проте нерідко використовують її як насіння для нового врожаю. Тримайте роз’яснення експерта, які допоможуть облікувати витрати на підготовку та посів насіння, а також задокументувати ці операції
59

Ліцензування зберігання пального для аграріїв

Ліцензія на зберігання пального агропідприємством необхідна усім сільгосптоваровиробникам (фермерам), які закуповують пальне та зберігають його на своїй території для подальшого використання для власних потреб чи промислового перероблення. Розглянемо, що для цього потрібно та які останні зміни
4305

Як оцінити збитки від війни особистим селянським і фермерським господарствам — ФОПам

Мінагрополітики вдосконалило процедуру оцінки шкоди та збитків, що особисті селянські та фермерські господарства — ФОПи зазнали через військову агресію рф. Підкажемо, як діяти цим господарствам, аби провести оцінку розміру збитків від загибелі сільськогосподарських тварин, бджолосімей і пошкодження сільськогосподарської техніки. Це дасть змогу з часом отримати їх відшкодування
66

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді