Як оскаржити податкове повідомлення-рішення

Блок під заголовком новини 1 Підписуйтесь на Telegram-канал Головбух. Новини! Тут про зміни без спаму

Платник податків має право оскаржити податкове повідомлення-рішення в суді, однак зобов’язаний повідомити про це орган контролю.

podatkova-nakladna.jpg

Як складати ПН на постачання окремих видів товарів

Платник податків має право оскаржити в суді податкове повідомлення-рішення (ППР) або інше рішення органу контролю  у будь-який момент після отримання такого рішення, з урахуванням строків давності, визначених статтею 102 Податкового кодексу України (ПК).

За звернення платника податків до суду з позовом щодо визнання протиправним та/або скасування рішення органу контролю грошове зобов’язання вважається неузгодженим до дня набрання судовим рішенням законної сили.

Тож платник податків має право оскаржити ППР  або інше рішення органу контролюв суді незалежно від того, чи проводиться процедура адміністративного оскарження такого ППР або іншого рішення органу контролю.

Платник податків має повідомити контролюючий орган про надання позовної заяви до суду.

За інформацією ГУ ДПС у Запорізькій області


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Правила поведінки платників податків під час виїзної перевірки

Будь-яка перевірка — стрес для працівників підприємства. Важливо морально до неї підготуватися, знати свої права та, якщо можливо, убезпечитися від проблем, які можуть виникнути після перевірки
2917

Камеральні перевірки: строки, штрафи та заперечення результатів

Камеральних перевірок ніхто не може уникнути. Якщо з вашою звітністю будуть проблеми, отримаєте акт від податкової, а за ним і податкове повідомлення-рішення. Дізнайтеся, що таке камеральна перевірка, як штрафують і чи можна подати заперечення до акту камеральної перевірки
20541

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді