Як оскаржити податкове повідомлення-рішення

Платник податків має право оскаржити податкове повідомлення-рішення в суді, однак зобов’язаний повідомити про це орган контролю.

podatkova-nakladna.jpg

Як складати ПН на постачання окремих видів товарів

Платник податків має право оскаржити в суді податкове повідомлення-рішення (ППР) або інше рішення органу контролю  у будь-який момент після отримання такого рішення, з урахуванням строків давності, визначених статтею 102 Податкового кодексу України (ПК).

За звернення платника податків до суду з позовом щодо визнання протиправним та/або скасування рішення органу контролю грошове зобов’язання вважається неузгодженим до дня набрання судовим рішенням законної сили.

Тож платник податків має право оскаржити ППР  або інше рішення органу контролюв суді незалежно від того, чи проводиться процедура адміністративного оскарження такого ППР або іншого рішення органу контролю.

Платник податків має повідомити контролюючий орган про надання позовної заяви до суду.

За інформацією ГУ ДПС у Запорізькій області


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Криптовалюти: бухоблік і декларування

Що таке криптовалюта та чи легально нею користуватися, яке законодавче регулювання криптовалют існує насьогодні. Також мова піде про електронне декларування криптовалют, облік і оподаткування операцій з криптовалютами, питання фінансового моніторингу криптовалют як віртуальних активів
19761

Акт податкової перевірки 2025

Акт податкової перевірки — це документ, яким частіше за все закінчується податкова перевірка. Що в ньому має бути і на що звернути увагу? Як використати інформацію з нього для оскарження та можливі варіанти дій після отримання акта? Які зміни у змісті акта податкової перевірки у 2025 році? Відповіді у консультації
34662

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді