Триває друга хвиля подачі заяв на отримання гранту на переробку

Блок під заголовком новини 1 Підписуйтесь на Telegram-канал Головбух. Новини! Тут про зміни без спаму

Мінекономіки надає фінансові стимули для підтримки створення та розвитку переробних підприємств

image90

Як оцінити збитки від війни особистим господарствам — ФОПам

Так, триває друга хвиля подачі заяв на отримання гранту на переробку. Підприємства мають можливість отримати до 8 млн грн.

Програма грантів на переробку «Новий рівень» спрямована на створення нових виробництв переробних підприємств або на збільшення потужностей існуючих.

Головною метою є покриття витрат на придбання основних засобів виробництва, або ж доставку та введення їх в експлуатацію, включаючи програмне забезпечення.

Засновники підприємств, які мають бути громадянами України, можуть отримати грант за умови створення до 25 робочих місць.

Підприємство також повинно співфінансувати проєкт на рівні не менше 50% власних або кредитних коштів. Якщо підприємство розташоване на деокупованих територіях, 80% компенсує держава, а кошти грантоотримувача мають становити 20%.

Після отримання гранту підприємство зобов'язане протягом трьох років сплатити податки та збори, а також створити не менше 25 нових робочих місць протягом 12-ти місяців.

Нагадаємо, урядовий проєкт єРобота включає грантові програми, спрямовані на підтримку підприємницької діяльності та створення робочих місць. Серед цих програм є:

  • мікрогранти для розвитку власного бізнесу;
  • гранти для створення та розвитку переробних підприємств, садівництва та виноградарства;
  • гранти для тепличного господарства.

Подати заявку на отримання гранту можуть як досвідчені підприємці, так і особи без досвіду підприємництва.

Подати заявку можна через портал Дія.

За інформацією Мінекономіки


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Дивіденди членам фермерського господарства: як оформити та які податки утримати

У статті — поради, як оформити та оподаткувати виплату дивідендів членам фермерського господарства, хто має нарахувати та сплатити ЄСВ, а також чи діє ЄСВ-пільга в 2025 році. Приклад бухгалтерських проведень і зразок протоколу на виплату дивідендів стануть у пригоді
8574

Бронювання працівників сільгосппідприємств після 01.04.2025

Підприємства агросектора можуть отримати критичний статус, що дає змогу бронювати працівників. Зберіть документи та зверніться до Мінагрополітики чи обласної держадміністрації залежно від того, які критерії виконуєте. Якщо отримали критичність, переходьте до бронювання на Порталі Дія. Експерт пояснив, як не втратити можливість забронювати працівників
1214

Обліковий лист тракториста машиніста: для чого застосовувати та як складати

Обліковий лист тракториста-машиніста — підстава, щоб показати в бухобліку обсяг виконаних робіт, списання пального на виробничі витрати, а також нарахування оплати праці. Підкажемо, як його складати, й наведемо зразок
10945

Облік весняно-польових робіт

Аби виконати весняно-польові роботи вчасно та якісно, треба підготувати техніку, придбати посівний матеріал і доб¬рива, організувати персонал. Тримайте добірку прикладів, які допоможуть облікувати витрати на посівну кампанію
3569

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді