Виробництво спирту етилового, коньячного і плодового та зернового дистиляту, спирту етилового ректифікованого виноградного, спирту етилового ректифікованого плодового, дистиляту виноградного спиртового, спирту-сирцю плодового, біоетанолу та алкогольних напоїв здійснюють за наявності внесених до Єдиного реєстру місць зберігання (далі — Єдиний реєстр). На це вказує стаття 2 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального» від 19.12.1995 № 481/95-ВР.
Довідка про внесення місця зберігання спирту, алкогольних напоїв, тютюнових виробів (далі — довідка) повинна перебувати у місці зберігання. У разі перевірки довідку пред’являють контролерам (п. 2.5 Порядку ведення Єдиного державного реєстру місць зберігання, затвердженого наказом ДПАУ від 28.05.2002 № 251).
Чинне законодавство з питань ліцензування виробництва та обігу алкогольних напоїв та тютюнових виробів не передбачає видачі дубліката довідки.
Якщо довідку пошкодили чи втратили, платник подає до ДПС, яка вносила місце зберігання до Єдиного реєстру, одночасно дві заяви:
- на виключення з Єдиного реєстру;
- на повторне включення місця зберігання до Єдиного реєстру.
Відтак платник отримає довідку, оформлену на новому бланку.
За інформацією ДПС у Запорізькій області
🔊 Змінили порядок обчислення податкового навантаження
🔊 Можуть скасувати Таблицю даних, яку врахували в результаті оскарження
🔊 Обмежують різке зростання обсягів постачань із ПДВ
🔊 Збільшили кількість показників позитивної податкової історії
🔊 Змінили ознаки безумовної реєстрації