Як платнику отримати інформацію щодо відсутності податкової застави майна

Порядок надання витягів з Державного реєстру обтяжень рухомого майна визначений статтею 45 Закону України «Про забезпечення вимог кредиторів та реєстрацію обтяжень» від 18.11.2003 № 1255-IV

Як платнику отримати інформацію щодо відсутності податкової застави

Держатель або реєстратор Державного реєстру обтяжень рухомого майна (далі — Держреєстр) зобов’язані на запит будь-якої фізичної або юридичної особи надати завірений держателем або реєстратором Держреєстру витяг з Держреєстру.

Пошук у Держреєстрі здійснюють за реєстраційним номером запису та/або за найменуванням боржника, ідентифікаційним кодом боржника в Єдиному держреєстрі підприємств та організацій України. Держатель Держреєстру зобов’язаний на запит бюро кредитних історій надавати витяги з Держреєстру в електронному вигляді (у форматі бази даних), у разі наявності письмової згоди юросіб — власників рухомого майна.

Витяг з Держреєстру свідчить про внесення записів про обтяження до Держреєстру або про їх відсутність. За наявності обтяження у витягу вказують всі наявні записи та відомості, що містяться в них.

Витяг надають у строк не пізніше трьох робочих днів із дня отримання держателем або реєстратором Держреєстру відповідного запиту.

Якщо заявник не вніс плату за надання витягу, то він отримає відмову.

За інформацією ДПС в Київській області


безплатний вебінар для бухгалтера

Статті за темою

Усі статті за темою

Форми реєстраційних заяв 2024

Із вересня 2024 року діють нові форми реєстраційних заяв. Актуальні бланки і зразки заповнення форм, а також порядок їх заповнення — у статті
34002

Збільшення податків: коментар експерта щодо законопроєкту № 11416-д

Доопрацьований законопроєкт «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» від 30.08.2024 № 11416-д вже зареєстрували на сайті ВРУ. Розглянемо, що ці зміни означають для платників податків
440

«Чорний» список ДПС: хто потрапить

Податкова готує «чорний список» несумлінних платників, щоб управляти податковими ризиками і впливати на сплату податків. Хто і як готуватиме цей список і чим це загрожує платникам, розповімо у цьому матеріалі
295

Закон № 3813: податок на прибуток, ТЦУ, ПДФО і туристичний збір

Закон № 3813, яким депутати внесли чергові зміни до Податкового кодексу України (ПК), опублікований у «Голосі України» 25.07.2024. Більшість змін, що в ньому передбачені, за винятком окремих положень, запрацює з першого числа наступного місяця після місяця його опублікування. Тобто з 01.08.2024.
403

Заява про реєстрацію неприбуткової організації

Виникають ситуації, коли неприбутковій організації потрібно змінити певні реквізити чи установчі документи. Як зробити це правильно, щоб не зіткнутися із проблемами та не втратити статус неприбутковості?
26994

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді