Обмеження щодо виробників програмних реєстраторів розрахункових операцій (далі — ПРРО) Законом України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.1995 № 265/95-ВР не встановлені.
Будь-який госпсуб’єкт може розробити власний ПРРО для особистих чи комерційних потреб за умови, що функціонал такого ПРРО відповідатиме законодавчим вимогам.
Основними вимогами для будь-якого ПРРО є забезпечення виконання ним фіскальної функції через фіскальний сервер ДПС та обов’язкове його включення до реєстру ПРРО.
Якщо ПРРО включений до Реєстру та забезпечує виконання фіскальних функцій, то такий ПРРО може застосовуватись госпсуб’єктом для проведення розрахункових операцій не залежно від того, хто його виробник.
Про сертифікати електронних підписів та/або печаток, госпсуб’єкт подає в електронній формі Повідомлення «Про надання інформації щодо кваліфікованих/удосконалених сертифікатів відкритих ключів, які застосовують в ПРРО» № 5-ПРРО (J/F1391802).
За інформацією ДПС в Запорізькій області
✅ Хто мусить перейти на програмний РРО
✅ Як зареєструвати, перереєструвати або скасувати реєстрацію пРРО
✅ Як видавати електронні чеки
✅ Чи можуть два касири працювати на одному пРРО
✅ Які оплати за QR-кодом не потребують пРРО
✅ Що робити, якщо зник інтернет або пРРо «заглючив»