Електронний суд: які існують статуси заяв

Заяви, що подали до суду з електронного кабінету (через електронний суд), мають різні статуси. Наводимо їх перелік

Електронний суд: які існують статуси заяв Як зареєструватися в Електронному суді

8 статусів заяв, поданих до суду з електронного кабінету (через е-суд):

1. «Чернетка»

На даному етапі дозволяється редагувати заяву шляхом переміщення на різні кроки її формування.

2. «Підписання»

На даному етапі дозволяється лише підписати заяву та направити її до суду. Редагування заяви на статусі «Підписання» неможливе.

3. «Відправлено»

Статус вказує на те, що заява підписана та направлена до суду.

4. «Надіслано сторонам»

Статус вказує на те, що заяву направили лише сторонам. Для відправки до суду необхідно натиснути кнопку Підписати та відправити до суду.

5. «Доставлено»

Статус вказує на те, що заяву успішно прийняли до Автоматизованої системи документообігу судів (далі – АСДС суду).

6. «Помилка обробки»

Даний статус мають заяви, які не доставили до АСДС суду. Вказані статуси можуть виникати внаслідок нестабільної роботи мережі під час відправки заяв до АСДС суду як на стороні користувача, так і на стороні АСДС.

У разі виникнення такого статусу, необхідно звернутись до служби технічної підтримки за номером 044-492-70-10. Така ситуація потребує окремого аналізу.

7. «Відмовлено в реєстрації»

Статус з’являється внаслідок відмови в реєстрації заяви в АСДС суду за певних причин. Текст причини відмови надходить користувачеві на електронну адресу у розділ «Повідомлення» електронного кабінету.

8. «Зареєстровано»

Статус відображається у разі реєстрації заяви.

За інформацією фейсбук-сторінки е-суду


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Зразкова добірка: Документи для призначення та виплати лікарняних і декретних

Зразки наказів, повідомлень і протоколу допоможуть задокументувати: призначення уповноважених із питань оплати непрацездатності, засідання уповноважених, виплату лікарняних і декретних, відмову у виплаті, комунікації з працівниками й ПФУ
24

Прожитковий мінімум 2025: розмір, таблиця

Прожитковий мінімум — це показник, який використовується у розрахунках різних соціальних виплат, наприклад пенсій, допомоги з безробіття, аліментів. Його використовують також і в оподаткуванні. Усе, що варто знати про прожитковий мінімум у 2025 році, — в огляді
1205

Держбюджет 2025

19 листопада ВРУ ухвалила Закон України «Про Державний бюджет на 2025 рік» (проєкт закону від 14.09.2024 № 12000). Це вже третій бюджет країни за час повномасштабного вторгнення рф із найбільшими видатками та дефіцитом бюджету за всю історію країни. Проте Уряд запевняє, що бюджет є збалансованим. На які показники він спирається та що очікує українців в умовах воєнного стану — в огляді
643

Мінімальна зарплата 2025

ВРУ ухвалила Закон України «Про Державний бюджет на 2025 рік» (проєкт закону від 14.09.2024 № 12000). Яка мінімальна заробітна плата очікується в 2025 році та на які показники вона вплине — розповімо у статті
2183

Інвентаризаційні чеклісти: скачайте, роздрукуйте і позначайте, що вже зробили

Якщо проводити інвентаризацію хаотично, вона може затягнутися так, що доведеться сидіти за роботою і в новорічну ніч. Щоб зробити все чітко і правильно, скористайтеся підказками від експертів «Головбуха». Скачуйте і дійте за списком!
4911

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді