Перелік нормативно-правових актів, якими регулюється реєстрація податкової застави рухомого та нерухомого майна

Блок під заголовком новини 1 Підписуйтесь на Telegram-канал Головбух. Новини! Тут про зміни без спаму

Міндоходів повідомляє, що наказ Мін’юсту, ДПА України «Про реєстрацію податкових застав нерухомого майна» від 07.02.2003 № 9/5/59 втратив чинність

Міндоходів повідомляє, що наказ Мін’юсту, ДПА України «Про реєстрацію податкових застав нерухомого майна» від 07.02.2003 № 9/5/59 втратив чинність згідно зі спільним наказом Мін’юсту та Міндоходів від 09.09.2013 № 1884/5/456.

У зв’язку із втратою чинності наказом, який передбачав реєстрацію податкової застави рухомого і нерухомого майна у Державному реєстрі обтяжень рухомого майна, у листі роз’яснено, якими нормативно-правовими актами регулюються правовідносини в зазначеній сфері.

Чи покарають за воєнного стану за неподання звітності

Так, реєстрація податкової застави рухомого майна здійснюється у Державному реєстрі обтяжень рухомого майна відповідно до Закону України «Про забезпечення вимог кредиторів та реєстрацію обтяжень» від 18.11.2003 № 1255.

Податкова застава нерухомого майна підлягає реєстрації у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно згідно із Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» від 01.07.2004 № 1952.

Крім того, у листі наведено перелік нормативно-правових актів, якими регламентуються загальні засади процедури реєстрації податкової застави нерухомого майна.

Реєстраторами податкової застави нерухомого майна є структурні підрозділи Мін’юсту, що забезпечують реалізацію повноважень Укрдержреєстру у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно.


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як застосовувати міжнародні договори

Подвійне оподаткування — типова проблема міжнародного бізнесу. Уникнути її можна через міжнародні договори про усунення подвійного оподаткування. Тема стає актуальною, якщо маєте справу з нерезидентами, виплачуєте їм доходи (дивіденди, роялті, проценти, дохід від надання послуг), ведете облік в їхніх представництвах чи дочірніх підприємствах, самі здійснюєте бізнес за кордоном. З якими країнами укладені міжнародні договори та як їх застосовувати ― дізнайтеся в цьому огляді
12031

Код УКТ ЗЕД: як знайти

Щоб отримати код УКТ ЗЕД онлайн, скористайтеся навігатором від системи «Експертус Головбух» — знайдіть свій код товару за УКТ ЗЕД
52413

Додаток ПП до Податкової декларації з податку на прибуток

У Додатку ПП «Інформація про суми податкових пільг» прибутківці розкривають інформацію про суми податкових пільг, якими скористалися. Пояснимо, як обчислити суму податкової пільги, як заповнити новий додаток та які штрафи загрожують за його неподання
34016

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді