Мін’юст затвердив Типову форму плану санації боржника у справі про банкрутство.
План санації оформляється у вигляді систематизованого переліку взаємопов’язаних і послідовних заходів, що підлягають здійсненню під час провадження у справі про банкрутство для запобігання визнанню боржника банкрутом або його ліквідації, що спрямовані на оздоровлення фінансово-господарського становища боржника, а також на задоволення вимог кредиторів, із зазначенням строків здійснення таких заходів, з передбаченням їх очікуваних результатів (наслідків).
Чи покарають за воєнного стану за неподання звітності
Він має містити такі обов’язкові реквізити, як: дату і номер документа, номер провадження у справі про банкрутство, повне найменування господарського суду, найменування боржника, зміст плану санації, заголовки до тексту, підпис (підписи), грифи схвалень (погоджень, затверджень), перелік додатків. При оформленні плану санації можливе використання інших реквізитів, якщо цього вимагає його зміст.
Крім цього, затверджено Типову форму мирової угоди у справі про банкрутство, яка оформляється у вигляді систематизованого переліку взаємопов’язаних і послідовних заходів, що підлягають здійсненню під час провадження у справі про банкрутство з метою розрахунків з кредиторами та відновлення платоспроможності боржника на умовах та порядку, визначених цією мировою угодою.
ЇЇ обов’язкові реквізити — дата і номер документа, номер провадження у справі про банкрутство, повне найменування господарського суду, найменування боржника, зміст мирової угоди, заголовки до тексту, підпис (підписи), грифи схвалень (погоджень, затверджень), перелік додатків (у разі наявності). Не виключене використання інших реквізитів, якщо цього вимагає його зміст угоди.
Наказ набере чинність з дня його офіційного опублікування.