Уряд вніс зміни до Порядку обслуговування громадян залізничним транспортом.
Відповідно до цих змін в Україні знову впроваджуються іменні проїзні залізничні квитки на поїздах далекого прямування (раніше діяли до 2007 року).
Чи покарають за воєнного стану за неподання звітності
При цьому документ, що засвідчує особу, необхідно пред’являти лише під час посадки в поїзд, а не під час придбання квитка. Таким документом можуть бути паспорт громадянина України, тимчасове посвідчення громадянина України, паспорт для виїзду за кордон, дипломатичний або службовий паспорт, посвідчення водія, посвідка на постійне/тимчасове проживання, паспортний документ іноземця та особи без громадянства, картка мігранта, посвідчення біженця тощо.
При оформленні проїзних документів через електронні канали самообслуговування, зокрема за допомогою мережі Інтернет, вноситься прізвище і ім’я особи, яка планує здійснювати поїздку, і зазначається особа, яка здійснює оформлення і оплату платіжною картою проїзного документа.
У проїзних документах (крім пільгових та безоплатних) на проїзд у регіональних потягах і квитках на проїзд у потягах приміського сполучення прізвище і ім’я особи не зазначається.
Проїзні документи, придбані до набрання чинності цією постановою, без зазначення прізвища та імені є дійсними. Посадка до поїзда та проїзд за такими квитками здійснюються без пред’явлення документа, який посвідчує особу.
Постанова набере чинності через 15 днів з дня її офіційного опублікування.