Відображення у формі 1ДФ кількості ФОП на користь яких виплачувались доходи

586

Запитання

Чи потрібно відображати в гр. «Працювало за цивільно-правовими договорами» податкового розрахунку за ф. 1ДФ кількість ФОП на користь яких виплачувались доходи?

Відповідь

Порядок заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку затверджений наказом Міністерства фінансів України від 13.01.2015 № 4 із змінами та доповненнями (далі – Порядок).

СКАЧАТИ Податковий розрахунок ф. 1ДФ

Згідно з абзацом восьмим п. 3.1 розд. III Порядку навпроти напису «Працювало за цивільно-правовими договорами» проставляється кількість працівників, які працюють за цивільно-правовими договорами у звітному періоді.

Реквізити, передбачені, зокрема, абзацом восьмим п. 3.1 розд. ІІІ Порядку, заповнюються тільки в разі наявності у юридичної особи чи у самозайнятої фізичної особи найманих працівників і тільки для першої порції податкового розрахунку.

Відповідно до абзацу четвертого п. 3.3 розд. 3 Інструкції зі статистики кількості працівників, затвердженої наказом Державного комітету статистики України від 28.09.2005 № 286 із змінами та доповненнями, до кількості працюючих за цивільно-правовими договорами не належать громадяни-підприємці, які виконували роботи згідно з цивільно-правовими договорами.

ЗІР, категорія 103.25

Дотримайте п’яти правил, щоб інспектори не оштрафували за цивільно-правовий договір

Відображення у формі 1ДФ кількості ФОП на користь яких виплачувались доходи
Ірина Чигирголовний редактор Експертус Головбух
Підміна трудового договору цивільно-правовим загрожує підприємству штрафом. Ми підготували п’ять правил, які допоможуть скласти безпечний цивільно-правовий договір із виконавцем робіт, і пам’ятку про головні відмінності трудового і цивільно-правового договорів


Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Додаток Д5 до Податкового розрахунку з ПДФО, ВЗ та ЄСВ: коли подавати і як заповнювати

Коли вперше подавати Додаток Д5 до Податкового розрахунку? Ознайомтеся з останніми змінами і скачайте приклади заповнення Додатка Д5 до об'єднаної звітності для типових ситуацій
27598

Додаток 4ДФ Податкового розрахунку з ПДФО, ВЗ та ЄСВ: приклади

Додаток 4 ДФ Податкового розрахунку з ПДФО, ВЗ та ЄСВ призначений для того, щоб відображати в ньому нарахування будь-яких доходів на користь фізосіб, зокрема й фізосіб-підприємців. З’ясуємо, як заповнити Додаток 4ДФ об’єднаної звітності та розглянемо приклади заповнення Додатка 4ДФ для типових ситуацій
72961

Додаток Д1 об'єднаної звітності: як заповнити

Згадайте основні правила заповнення Додатка Д1 до Податкового розрахунку сум доходу. Експерт акцентує на основних змінах у формі, що пов’язані з переходом на місячний звітний період. Правильно звітувати з ЄСВ у Додатку Д1 вам допоможуть зразки заповнення для ситуацій із практики
61929

Алгоритм заповнення єдиної звітності 2021

Звітувати з ЄСВ повинен майже кожний суб’єкт господарювання. Це стосується як тих, хто має найманих працівників, так і самозайнятих осіб, які звітують “за себе”. У консультації розглянемо, по яких звітах наразі “розподілений” ЄСВ та зосередимося на звітуванні з ЄСВ по найманим працівникам, наведемо зразок заповнення єдиної звітності.
26763

Заповнення форми № 1ДФ

Форма 1ДФ 2020 – щоквартальний звіт, який пов’язаний зі сплатою ПДФО та військового збору. Подається завжди, якщо нараховувався дохід фізичним особам. Сьогодні в консультації про нюанси заповнення форми № 1ДФ за ІІІ квартал 2020.
134362