Відповіді на запитання за темою Медзаклад

Коли заповнювати Додаток ГД Звіту про використання доходів неприбутківців
Чи потрібно неприбутковій організації (отримувачу/набувачу) заповнювати додаток ГД до Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації та які графи, якщо отримана/надана гуманітарна допомога за цільовим призначенням залишається в неприбутковій організації (отримувача/ набувача) або отримувач планує надати таку гуманітарну допомогу набувачу в наступних звітних періодах?
83
КНП отримує гуманітарну допомогу від резидентів: чи реєструватися в ЄРОГД
КНП отримує благодійну й гуманітарну допомогу від юридичних та фізичних осіб, зареєстрованих в Україні. Чи мусить заклад зареєструватися як отримувач благодійної (гуманітарної) допомоги?
238
Чи буде порушенням ставка лікаря 7200 грн
Як визначити зарплату завідуючого відділення? Чи буде порушенням ставка лікаря 7200 грн і ставка середнього медичного персоналу 5600 при за встановлених мінімальних зарплатних рівнів 20 000 та 13 500 грн?
559
Як представництву нерезидента оподаткувати добровільне медстрахування працівників і членів їхніх родин
Представництво нерезидента оплатило добровільне медичне страхування працівників, їхніх дітей і чоловіків (дружин). Податки утримуємо із зарплати працівників. Чи потрібно у Податковому розрахунку окремо показати додаткове благо на користь членів сім’ї працівника? Який код доходу записати в Додатку 4ДФ?
432