Рядок «Всього» у Додатку 4ДФ Податкового розрахунку з типом форми «Звітний новий» або «Уточнюючий»

808

Запитання

Чи необхідно заповнювати підсумковий рядок «Всього» по графам 3а, 3, 4а, 4, 5а та 5 розд. І додатка 4ДФ до Розрахунку, у разі подання його з типом форми «Звітний новий» або «Уточнюючий» та заповнення рядків на вилучення і введення?

Відповідь

⚡️ ЕКСКЛЮЗИВНО: ЗРАЗКИ ЗАПОВНЕННЯ ЄДИНОЇ ЗВІТНОСТІ 2021 ⚡️

Рядок «Всього» у Додатку 4ДФ Податкового розрахунку з типом форми «Звітний новий» або «Уточнюючий»

Якщо необхідно відкоригувати Податковий розрахунок з типом «Звітний» — до закінчення строку його подання подайте Розрахунок з типом «Звітний новий» (п. 3 розд. V Порядку, затвердженого Наказом Мінфіну від 13.01.2015 № 4, далі — Порядок).

Розрахунок з типом «Уточнюючий» подавайте після закінчення строку подання розрахунку з типом «Звітний» та/або «Звітний новий». Уточнюючий Розрахунок можна подавати як за звітний період, так і за попередні періоди (п. 5 розд. V Порядку).

У складі Розрахунку з типом форми «Звітний новий» або «Уточнюючий» сформуйте додаток 4ДФ до Податкового розрахунку, в рядку 1 якого відмітьте відповідну клітинку «Звітний новий» чи «Уточнюючий».

Порядок заповнення «Звітного нового» та «Уточнюючого» Податкових розрахунків при коригуванні сум ПДФО та військового збору — однаковий. Розрахунки «Звітний новий» та «Уточнюючий» подавайте на підставі інформації з раніше поданих Податкових розрахунків, які містять інформацію лише за рядками з реквізитами або сумами нарахованого ПДФО, військового збору, які уточнюєте. Для заповнення також використовуйте інформацію з повідомлень про виявлені помилки, які відправляють контролюючі органи платнику (п. 6 розд. V Порядку).

У пп. 1 п. 10 розд. V Порядку вказано, що коригувати показники р. I «Персоніфіковані дані про суми нарахованого (виплаченого) на користь фізичних осіб доходу та нарахованих (перерахованих) до бюджету податку на доходи фізичних осіб та військового збору» додатка 4ДФ до Податкового розрахунку варто таким чином:

  • щоб виключити один помилковий рядок із попередньо поданої (прийнятої) інформації потрібно повторити всі графи такого рядка і у графі 10 указати «1» – на виключення рядка (абз. 2 пп.1 п. 10 розд. V Порядку);
  • щоб ввести новий або пропущений рядок потрібно повністю заповнити всі його графи й у графі 10 указати «0» – на введення рядка (абз. 3 пп.1 п. 10 розд. V Порядку);
  • щоб замінити один помилковий рядок іншим потрібно виключити помилкову інформацію відповідно до абз. 2 пп. 1 п. 10 Порядку та ввести правильну інформацію відповідно до абз. 3 пп. 1 п. 10 Порядку, тобто повністю заповнити два рядки, один з яких виключає попередньо внесену інформацію, а другий вносить правильну інформацію. У такому разі в першому рядку в графі 10 вказуйте «1» – рядок на виключення, а в другому – «0» – рядок на введення.

У пп. 2 п. 4 розд. IV Порядку передбачено, що в останньому рядку розд. I вказуються загальні суми:

  • нарахованого доходу за графою 3а;
  • виплаченого доходу – за графою 3;
  • нарахованого податку – за графою 4а;
  • перерахованого податку – за графою 4;
  • сума нарахованого військового збору – за графою 5а;
  • сума перерахованого військового збору – за графою 5.

Тому якщо подаєте Додаток 4ДФ до Податкового розрахунку з типом форми «Звітний новий» або «Уточнюючий» та заповнюєте рядки на вилучення одного помилкового рядка з попередньо внесеною інформацією і вводите новий або пропущений рядок, підсумковий рядок «Всього» по графам 3а, 3, 4а, 4, 5а та 5 розд. I не заповнюйте.


Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Головне для бухгалтера в травні 2025 року

В огляді — найважливіше, що маєте врахувати в травні. Це нові або оновлені консультації, форми із зразками заповнення, довідники і найважливіші новини, які вплинуть на роботу бухгалтера в травні. Роботи, як завжди, багато, але разом ми впораємось!
3697

Місячна зарплатна звітність з ЄСВ, ПДФО та військового збору 2025

У консультації розглянемо особливості заповнення звіту та його додатків, коли та який із них подавати, як бути з порожніми додатками, а також останні зміни в чинній формі Податкового розрахунку, який з січня 2025 року став щомісячним
761636

Додаток КІК до декларації про майновий стан: зразок

Як заповнити Додаток КІК, який містить доходи від участі фізособи у контрольованій іноземній компанії, як показати у декларації дані за 2024 рік та як заповнити Додаток КІК у разі звільнення від оподаткування — відповіді на ці та інші питання зі зразками заповнення Додатка КІК знайдете у цій консультації
30309

Звіт про перевезення вантажів автотранспортом за формою № 51-авто (місячна)

Форма № 51-авто (місячна) — це статзвіт, який подають юрособи, основним або одним з видів економічної діяльності яких є вантажні автоперевезення. Актуальний бланк звіту та інструкція його заповнення — у статті
7637

ФОП на загальній системі оподаткування 2025

Розповімо про особливості перебування ФОП на загальній системі оподаткування у 2025 році: облік доходів і витрат, про книгу обліку, перехідні витрати між ІII та IV кварталом, графік обов’язкових платежів (ЄСВ, ПДФО, військовий збір). Чи варто переходити на загальну систему у 2025 році? Відповіді — в огляді
689153