Неправильно вказали код типу об’єкта нерухомості: як виправити помилку в декларації з податку на нерухоме майно

565

Запитання

У декларації неправильно вказали код типу об’єкта нерухомості, загальну площу, ставку податку або суму пільги тощо, що призвело до збільшення/зменшення суми податкового зобов’язання. Як суб’єкту господарювання виправити помилку в декларації з податку на нерухомість після граничного терміну її подання?

Відповідь

Національна сертифікація бухгалтерів — 2024

Якщо одночасно коригуєте податкове зобов’язання з податку на нерухомість як по житловій, так і нежитловій нерухомості (помилково зазначили код типу об’єкта нерухомості, загальну площу, ставку податку або суму пільги тощо), подавайте одну уточнюючу Декларацію з окремими уточнюючими розрахунками для об’єктів житлової (додаток 1) та нежитлової (додаток 2) нерухомості.

Якщо ж коригуєте податкове зобов’язання з податку на нерухомість лише по житловій чи нежитловій нерухомості, заповнюйте один уточнюючий розрахунок/додаток, показники якого переносяться до Декларації.

ЗІР, категорія 106.07

Знижки на передплату бухгалтерських виданьСкористайтеся нагодою та отримайте знижки на передплату професійних е-журналів «Головбух», «Головбух Агро», «Головбух Медицина», а також експертно-правової системи «Експертус Головбух»!

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Календар бухгалтера 2024: червень

Червень ― наша боротьба триває, ми мужньо боремося з ворогом та продовжуємо працювати. Виробничий календар на червень 2024 та податковий календар на червень, допоможе бухгалтеру вчасно подати звітність та сплатить податки
21751

Головне для бухгалтера в травні 2024 року

В огляді — найважливіше, що маєте врахувати в травні. Це нові або оновлені консультації, форми із зразками заповнення, довідники і найважливіші новини, які вплинуть на роботу бухгалтера в травні. Роботи, як завжди, багато, але разом ми впораємось!
2726

Форма № 4-ПН

Хто і коли повинен подавати Звіт № 4-ПН «Інформація про заплановане масове вивільнення працівників у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці», актуальний бланк і зразок форми № 4-ПН — у статті
7900