Як у формах № 1-ОПП та № 5-ОПП зазначити другорядні види діяльності

813

Запитання

Чи може госпсуб’єкт, який планує провадити більше п’яти другорядних видів діяльності, збільшувати кількість рядків, заповнюючи поля 6а заяви за формою № 1-ОПП та поля 4а заяви за формою № 5-ОПП ?

Відповідь

Військовий збір для ФОПів: скільки сплачувати з 2025 року

Мінфін наказом від 09.12.2011 № 1588 «Про затвердження Порядку обліку платників податків і зборів» затвердив реєстраційні заяви за формами:

  • № 1-ОПП — для юросіб та відокремлених підрозділів (далі — заява № 1-ОПП);
  • № 5-ОПП — для осіб, які провадять незалежну профдіяльність) (далі — заява № 5-ОПП).

Платники податків, відомості про яких не включають до Єдиного державного реєстру (далі — ЄДР), подають до органу контролю заяви № 1-ОПП або № 5-ОПП, що містять інформацію про види діяльності в полях 6а та «другорядні види діяльності» відповідно.

Чинним законодавством не передбачено обмежень щодо кількості видів діяльності, які має право використовувати у своїй діяльності госпсуб’єкт.

Госпсуб’єкт, відомості про якого не включають до ЄДР, який планує вести більше п’яти другорядних видів діяльності, може у зручний для себе спосіб збільшувати кількість рядків, заповнюючи поля 6а заяви за № 1-ОПП та поля 4а заяви № 5-ОПП «другорядні види діяльності».

Стосовно платників, відомості про яких включають до ЄДР, інформацію про види діяльності орган контролю отримує від держреєстратора в порядку, визначеному Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» від 15.05.2003 № 755-IV.

За інфомацією ДПС у Чернівецькій області

📩 Хочете знати про зміни раніше за колег?

tg_4.png

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Головне для бухгалтера в липні 2025

В огляді — найважливіше, що маєте врахувати у липні. Це нові або оновлені консультації, форми із зразками заповнення, довідники і найважливіші новини, які вплинуть на роботу бухгалтера у липні. Ми постійно актуалізуємо дані в огляді. Роботи, як завжди, багато, але разом ми впораємось! Стежте за оновленнями і листами від Експертно-правової системи «Експертус Головбух» , щоби не пропустити важливе для себе
655

Продаж корпоративних прав 2025

Бізнесом володіють через корпоративні права. Контроль, дивіденди, управління — це те, що вони забезпечують. Однак від них вирішили позбутися. Як оподатковується продаж корпоративних прав? На яких рахунках відображаються корпоративні права? Особливості продажу в учасників ТОВ, повідомлення про зміни у кінцевих бенефіціарах, юридичне оформлення та інвестиційний прибуток у фізосіб. Про все це — у консультації
51354

Консалтингові послуги: документальне оформлення, облік, оподаткування

Порада у веденні бізнесу може йти на вагу золота. Радитися доводиться з різних питань: юридичних, податкових, бухгалтерських, маркетингових, управлінських і не тільки. Як відкрити бізнес, як оптимізувати податки, як забезпечити збут товару, як документально все оформити. Без ефективного вирішення цих питань бізнес швидко може зійти нанівець. Про консалтингові послуги в Україні розповімо у консультації
21409

Проводимо дисконтування заборгованості

Дисконтування з’явилося у практиці бухгалтерів порівняно недавно — після змін у НП(С)БО. Що це таке, як визначити ставку дисконту, як впливає на податки та як обліковувати — зібрали пояснення й приклади. Також розповідаємо, коли дисконтування не потрібне
133912