Як у формах № 1-ОПП та № 5-ОПП зазначити другорядні види діяльності
Запитання
Чи може госпсуб’єкт, який планує провадити більше п’яти другорядних видів діяльності, збільшувати кількість рядків, заповнюючи поля 6а заяви за формою № 1-ОПП та поля 4а заяви за формою № 5-ОПП ?
Відповідь
Завчасно утримали військовий збір за ставкою 5%: як виправитиМінфін наказом від 09.12.2011 № 1588 «Про затвердження Порядку обліку платників податків і зборів» затвердив реєстраційні заяви за формами:
- № 1-ОПП — для юросіб та відокремлених підрозділів (далі — заява № 1-ОПП);
- № 5-ОПП — для осіб, які провадять незалежну профдіяльність) (далі — заява № 5-ОПП).
Платники податків, відомості про яких не включають до Єдиного державного реєстру (далі — ЄДР), подають до органу контролю заяви № 1-ОПП або № 5-ОПП, що містять інформацію про види діяльності в полях 6а та 4а «другорядні види діяльності» відповідно.
Чинним законодавством не передбачено обмежень щодо кількості видів діяльності, які має право використовувати у своїй діяльності госпсуб’єкт.
Госпсуб’єкт, відомості про якого не включають до ЄДР, який планує вести більше п’яти другорядних видів діяльності, може у зручний для себе спосіб збільшувати кількість рядків, заповнюючи поля 6а заяви за № 1-ОПП та поля 4а заяви № 5-ОПП «другорядні види діяльності».
Стосовно платників, відомості про яких включають до ЄДР, інформацію про види діяльності орган контролю отримує від держреєстратора в порядку, визначеному Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» від 15.05.2003 № 755-IV.
За інфомацією ДПС у Чернівецькій області
Українські суб’єкти господарювання розширюють ринки збуту й активно продають свої товари на закордонних маркетплейсах. Експерти пояснили як правильно задокументувати, облікувати й оподаткувати продаж товарів