Сільгосптоваровиробник відмовився від «особливого» річного періоду: як звітувати
Запитання
Як правильно визначити податковий (звітний) період виробнику сільгосппродукції при поданні податкової декларації (квартальний чи річний) та звітувати у разі відмови від застосування «особливого» річного періоду, починаючи з 01.01 поточного звітного року?
Відповідь
58 забаганок ДПС, або Як агропідприємству не наразитися на податкову перевірку
Якщо річний дохід за весь попередній річний звітний період перевищує 40 млн грн, то, починаючи з 01.01 поточного звітного року, податковими (звітними) періодами для податку на прибуток підприємств є календарні:
- квартал,
- півріччя,
- три квартали,
- рік.
Якщо такий дохід не перевищує 40 млн грн, то застосовують річний податковий (звітний) період, який починається з 01.01 по 31.12 поточного звітного року.
При цьому за період з 01.07 по 31.12 минулого звітного року подають окрему Податкову декларацію з податку на прибуток підприємств протягом 60 к. дн., що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року, разом з відповідною річною фінансовою звітністю.
За інформацією ДПС у Дніпропетровській області
Сільгосппідприємства, які виконують мобілізаційні завдання або визначені критично важливими для функціонування економіки, можуть забронювати своїх військовозобов’язаних працівників. Пояснимо, які критерії для цього необхідно дотримати, які документи подати, а також скільки чекати на відповідне рішення