Сільгосптоваровиробник відмовився від «особливого» річного періоду: як звітувати

983

Запитання

Як правильно визначити податковий (звітний) період виробнику сільгосппродукції при поданні податкової декларації (квартальний чи річний) та звітувати у разі відмови від застосування «особливого» річного періоду, починаючи з 01.01 поточного звітного року?

Відповідь

Якщо річний дохід за весь попередній річний звітний період перевищує 40 млн грн, то, починаючи з 01.01 поточного звітного року, податковими (звітними) періодами для податку на прибуток підприємств є календарні:

  • квартал,
  • півріччя,
  • три квартали,
  • рік.

Якщо такий дохід не перевищує 40 млн грн, то застосовують річний податковий (звітний) період, який починається з 01.01 по 31.12 поточного звітного року.

При цьому за період з 01.07 по 31.12 минулого звітного року подають окрему Податкову декларацію з податку на прибуток підприємств протягом 60 к. дн., що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року, разом з відповідною річною фінансовою звітністю.

За інформацією ДПС у Дніпропетровській області

📩 Хочете знати про зміни раніше за колег?

tg_4.png

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Річна премія в агросекторі: як оподаткувати та врахувати в середній зарплаті

Професійні свята завжди мають особливе значення, адже це гарна нагода відзначити працю фахівців. А коли до таких подій додають ще й грошову подяку — вдвічі більша приємність. Дізнайтеся, як правильно оподаткувати та показати у звітності винагороду. На прикладах потренуєтеся враховувати премію до середньої зарплати для різних виплат
94

Нормативна грошова оцінка землі 2025

Що таке нормативна грошова оцінка земельної ділянки та чим вона відрізняється від експертної, як вона рахується та де використовується, що таке індексація нормативної грошової оцінки, як отримати витяг про нормативну грошову оцінку земельної ділянки з Державного земельного кадастру, — відповіді на ці та інші питання знайдете у цьому огляді
79642