Відповіді на запитання за темою Оплата праці в КНП

Чи може лікар КНП під час простою на основному місці роботи й за сумісництвом оформитися за сумісництвом у медзакладі іншого міста
Лікар медичного КНП, що розміщене в зоні бойових дій і пошкоджене, працював за основним місцем роботи на повну ставку та на 0,5 ставки за внутрішнім сумісництвом. За основним місцем лікарю оплачують простій у розмірі 2/3 тарифної ставки і не оплачують за внутрішнім сумісництвом. Чи може він працювати за сумісництвом на 0,5 ставки в іншому місті в іншому медзакладі? Чи поширюються на нього положення Постанови КМУ від 04.03.2015 № 81?
625
З якої дати лікарю, що підвищив категорію нараховувати підвищену зарплату
Сімейний лікар відвідував курси підвищення кваліфікації у червні 2021 року за спеціальністю «Загальна практика — сімейна медицина». Одразу після курсів пройшов атестацію та підвищив кваліфікаційну категорію. Однак посвідчення з новою кваліфікаційною категорією надав лише в квітні 2022 року. Як нараховувати зарплату? Відколи робити перерахунок?
524
Як медзакладу тимчасово прийняти закупівельника
Медзаклад упроваджує посаду фахівця з публічних закупівель. Закрити її вчасно не вийшло, тому, щоб провести закупівлі, створили додаткове робоче місце й узяли тимчасового працівника. Це не буде порушенням?
348
За якою посадою нараховувати доплату за виконання обов’язків відсутнього медпрацівника
Лікар вищої категорії пішов на лікарняний. Його обов’язки тимчасово виконуватиме лікар ІІ категорії. Трапляється й протилежне: лікар вищої категорії поряд із основною роботою тимчасово виконує обов’язки лікаря нижчої категорії. За якими окладами нараховувати доплати?
456
Чи враховувати премію медпрацівника у місяці звільнення під час обчислення компенсації за невикористану відпустку
Медичний працівник вирішив звільнитися у січні 2022 року. У цьому місяці він отримав премію за 2021 рік — 20 тис. грн. Премію заробив за місяці розрахункового періоду. Чи вплине сума премії на розрахунок середньої зарплати для виплати компенсації за невикористану відпустку?
392