Відповіді на запитання за темою Податок на нерухомість

Як провести звірку даних щодо об’єктів житлової нерухомості, розміщених у різних населених пунктах
Фізособа має декілька об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, які розміщені в різних населених пунктах. До якого контролюючого органу їй необхідно звернутися для проведення звірки даних?
957
Право на пільгу щодо сплати земельного податку фізичною особою, яким призначено пенсію не за віком
Чи мають право на пільгу щодо сплати земельного податку ФО, яким призначено пенсію не за віком (за вислугу років, по інвалідності, у разі втрати годувальника тощо) після досягнення ними пенсійного віку?
722
Як виправити помилки у звітності з податку на нерухомість після граничного терміну подання
Як можна виправити помилку в декларації з податку на нерухоме майно ділянки, після граничного терміну її подання, якщо помилково вказали загальну площу, що призвело до збільшення або до зменшення податкового зобов’язання?
189
Сплата податку за житлову нерухомість, що перебуває у спільній сумісній власності, але не поділена в натурі
Яким чином фізичні особи — співвласники житлової нерухомості, що перебуває у їх спільній сумісній власності, але не поділена в натурі, можуть повідомити податковий орган про визначеного за їх згодою платника податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки?
136
Заповнення уточнюючої декларації з податку на нерухомість: приклад ДПС
Платник податків подав податкову декларацію з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки з додатком у частині об’єкту житлової нерухомості, при цьому у нього у власності перебуває об’єкт нерухомого майна нежитлової нерухомості. Така дія в подальшому призвела або призведе до виникнення податкового боргу. Як заповнити уточнюючу податкову декларацію в такому випадку?
489
Юрособа надала приміщення для потреб ЗСУ: чи можна зменшити податок на нерухомість
Юрособи — платники податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, в період дії воєнного стану тимчасово надавали ЗСУ об’єкти нерухомості, розташовані на територіях, де не велися бойові дії (не були окупованими). Чи мають право ці юрособи зменшити податкові зобов’язання з податку на нерухоме майно, що нарахували на такі об’єкти нерухомості?
674
Чи мають право платники податку на нерухомість відкоригувати ПЗ за 2022 – 2023 роки за об’єкти на території бойових дій та ТОТ, задекларовані до 06.05.2023
Чи мають право платники податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, які до 06.05.2023 задекларували за 2022 – 2023 роки податкові зобов’язання за об’єкти житлової та/або нежитлової нерухомості, що розташовані на територіях, визначених підпунктом 69.22 підрозділу 10 розділу ХХ «Перехідні положення» ПК, відкоригувати задекларовані суми?
651
Чи сплачувати податок на нерухомість за об’єкти на територіях бойових дій або ТОТ
Чи нараховують та сплачують податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за об’єкти житлової та/або нежитлової нерухомості, що розташовані на територіях активних бойових дій або на тимчасово окупованих рф територіях України?
510