Відповіді на запитання за темою Податок на нерухомість

Як провести звірку даних щодо об’єктів житлової нерухомості, розміщених у різних населених пунктах
Фізособа має декілька об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, які розміщені в різних населених пунктах. До якого контролюючого органу їй необхідно звернутися для проведення звірки даних?
618
Чи мають право платники податку на нерухомість відкоригувати ПЗ за 2022 – 2023 роки за об’єкти на території бойових дій та ТОТ, задекларовані до 06.05.2023
Чи мають право платники податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, які до 06.05.2023 задекларували за 2022 – 2023 роки податкові зобов’язання за об’єкти житлової та/або нежитлової нерухомості, що розташовані на територіях, визначених підпунктом 69.22 підрозділу 10 розділу ХХ «Перехідні положення» ПК, відкоригувати задекларовані суми?
491
Чи сплачувати податок на нерухомість за об’єкти на територіях бойових дій або ТОТ
Чи нараховують та сплачують податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за об’єкти житлової та/або нежитлової нерухомості, що розташовані на територіях активних бойових дій або на тимчасово окупованих рф територіях України?
404
Чи сплачувати податок на нерухомість за знищені об’єкти через війну з рф
Чи нараховують та сплачують податок на нерухоме майно за знищені внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією рф проти України, об’єкти житлової та/або нежитлової нерухомості?
340
Чи сплачувати податок на нерухомість за пошкоджені об’єкти через війну з рф
Чи нараховують та сплачують податок на нерухоме майно за пошкоджені об’єкти житлової та/або нежитлової нерухомості (як такі, що потребують капітального ремонту, реконструкції чи реставрації внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією рф проти України)?
506
Чи звільняють від сплати податку на нерухомість за об’єкти, які зазнали незначних пошкоджень через війну з рф
Чи звільняють від сплати податку на нерухомість об’єкти нерухомості, які, внаслідок бойових дій, спричинених збройною агресією рф проти України, зазнали незначних пошкоджень, придатні для проживання/використання за цільовим призначенням (відповідно) та підлягають відновленню шляхом поточного ремонту?
361