Які строки розкриття емітентами цінних паперів інформації під час війни

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку ухвалила чергове рішення про те, коли емітенти цінних паперів зобов’язані розкривати регульовану інформацію під час дії воєнного стану.

audit_contract.jpg

Звітуємо про контрольовані операції за 2023 рік

На період війни регулятор звільнив емітентів від обов’язку розкривати регульовану інформацію. Після завершення воєнного стану емітенти мають подати регульовану інформацію в такі строки:

  • річна регулярна інформація за 2021 звітний рік — упродовж 90 днів після завершення дії воєнного стану;
  • проміжна регулярна інформація за відповідний квартал 2022 року — разом із річною регулярною інформацією за 2021 рік.

Строки розкриття особливої інформації уточнюють через набрання чинності Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей діяльності фінансового сектору у зв’язку із введенням воєнного стану в Україні» від 27.07.2022 № 2463-IX (далі —  Закон № 2463), а саме:

  • особливу інформацію про факти, що виникли впродовж дії воєнного стану до набрання чинності Закону № 2463, розкривають упродовж 60 к. дн. із дня набрання ним чинності;
  • особливу інформацію про факти, що виникли після набрання чинності Закону № 2463 до набрання чинності рішення Комісії № 1159, розкривають упродовж 60 к. дн. із дня набрання чинності Закону № 2463;
  • особливу інформацію про факти, що виникли після набрання чинності рішення Комісії № 1159, розкривають у строки, формі та порядку відповідно до вимог рішення № 2826.

За інформацією Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

 


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Вексельні операції

Розрахунки за допомогою векселів є однією з форм безготівкових розрахунків із погашення боргів за отримані товари. У консультації розглянемо особливості вексельних розрахунків і платежів по векселям, придбання-продаж векселів, а також відображення таких операцій у бухгалтерському обліку
24722

Цінні папери у підприємницькій діяльності

Цінні папери можуть використовувати для залучення додаткового фінансування, отримання інвестиційно-спекулятивного прибутку, посвідчення боргових зобов’язань або корпоративних прав. Розглянемо, якими бувають цінні папери, їхні форми та види за профільним Законом
26562

Спрощення залучення інвестицій та запровадження нових фінансових інструментів – огляд Закону № 738

Новоприйнятий Закон № 738 зачіпає законодавство України щодо цінних паперів, фондового ринку та товарних бірж. З’являються нові види цінних паперів, врегульовуються питання взаємозаліків у вигляді ліквідаційного (фінансового) неттінгу, створюється можливість для діяльності об’єднань власників облігацій. Огляд цих та інших нововведень для України у сфері фінансових інструментів – у консультації.
2438

Облігації

Інвестування грошей в облігації є незвичним варіантом для більшості громадян та суб’єктів господарювання. Однак, це спосіб отримати дохід та зберегти свій капітал. В консультації про те, що таке облігації та якими вони бувають, які найбільш надійні, хто і як їх може купити, нюанси оподаткування облігацій та операцій з ними.
8326

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді