Застосування РРО при оплаті через інтернет
У разі доставки власною кур’єрською службою такі продавці можуть зареєструвати РРО на транспортний засіб, яким здійснюється доставка.
На цьому наголосила ДФС, зауваживши: якщо споживач, використовуючи інтернет, замовив товар і розрахунок за нього було здійснено з застосуванням платіжних систем Portmone, Liqpay та інших, суб’єкт господарювання зобов’язаний видати розрахунковий документ встановленої форми (чек з РРО) та відповідно оформлений гарантійний талон.
Оскільки споживач, використовуючи рекламні інтернет-сторінки, лише обирає товар або послугу, у разі використання при реалізації товарів (послуг) РРО у чеку зазначаються обов’язкові реквізити (у тому числі назва та код суб’єкта господарювання, адреса магазину, що здійснив реалізацію, тощо), що дає змогу визначити, з ким проведено розрахунки за товари (послуги) та куди звернутися для обміну за потреби.
Крім того, у разі замовлення товару або послуги представники інтернет-магазину уточнюють з покупцем (замовником) як наявність товару, так і його кількість. А також з’ясовують форму та час оплати.
Лист ДФС від 23.05.2016 № 5295/К/99-99-22-07-03-14