При цьому в клітинці «Уточнюючий» проставляється відмітка.
Порядок заповнення звітного нового та уточнюючого податкових розрахунків однаковий. Уточнюючий розрахунок подаються на підставі інформації з попередньо поданого податкового розрахунку та містять інформацію лише за рядками й реквізитами, які уточнюються. Для заповнення також використовується інформація з повідомлень про виявлені помилки, які надсилаються контролюючими органами податковому агенту.
У розділі I уточнюючого податкового розрахунку показники коригуються так:
- для виключення одного помилкового рядка з попередньо введеної інформації потрібно повторити всі графи такого рядка і у графі 9 зазначити «1» — на виключення рядка;
- для введення нового або пропущеного рядка потрібно повністю заповнити всі його графи і у графі 9 вказати «0» — на введення рядка;
- для заміни одного помилкового рядка іншим потрібно виключити помилкову інформацію та ввести правильну, тобто повністю заповнити два рядки, один з яких виключає попередньо внесену інформацію, а другий вносить правильну. У такому разі в першому рядку в графі 9 вказується «1» — рядок на виключення, а в другому — «0» — рядок на введення.
Під час коригування показників розділу II для виключення помилкового рядка з попередньо введеної інформації у відповідному рядку потрібно повторити всі графи помилкового рядка та відобразити правильну інформацію у відповідній графі.
Прес-служба ГУ ДФС у Тернопільській області