Не у всіх випадках неналежного переказу коштів винний користувач платіжної картки

Нацбанк зобов’язав банки не покладати повну відповідальність на користувача за спірні операції з використанням платіжних карток.

Винятком є випадки, якщо доведено, що дії чи бездіяльність користувача призвели до втрати електронного платіжного засобу користувача, розголошення персонального ідентифікаційного номеру або іншої інформації, яка дає змогу ініціювати платіжну операцію.

Також НБУ продовжив до 31.12.2018 граничний строк переходу на обслуговування банків учасників платіжних систем, які користуються послугами процесингових установ-нерезидентів за операціями із застосуванням електронних платіжних засобів на території України, до процесингових установ-резидентів.

Постанова набрала чинності з 09.09.2016.

Постанова Правління НБУ від 06.09.2016 № 382


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Форма ведення обліку товарних запасів ФОП: як організувати

Товарний облік — звична річ для ФОПів. Та чи впевнені ви, що організували облік товарних запасів в усіх необхідних випадках? Проаналізуємо нормативку, наголосимо на документації, розберемо практичні ситуації
48380

Програмний РРО (ПРРО)

Програмні РРО — гідна альтернатива старому доброму касовому апарату. Адже за допомогою віртуальних РРО розраховуватися з покупцями і зручніше, і дешевше. Все про програмний РРО: кому і коли застосовувати, як зареєструвати та працювати
22901

Робота РРО під час воєнного стану

Розрахункові операції потребують застосування РРО. Воєнний час — не виняток. Однак наразі платежі через касові апарати мають певні особливості. Розглянемо їх.
41319

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді