Для цього сільгосппідприємство подає до контролюючого органу, в якому воно зареєстроване як суб’єкт спеціального режиму, заяву про реєстрацію його платником ПДВ на загальних умовах за формою № 1-ПДВ з позначкою «Перереєстрація».
Також читайте про сплату ПДВ у 2016 році
Дата реєстрації платником ПДВ не змінюється. Датою, з якої сільгосппідприємство є платником ПДВ на загальних підставах, є дата виключення його з реєстру суб’єктів спеціального режиму. Починаючи з цієї дати сільгосппідприємство подає податкову декларацію з ПДВ із позначкою «0110».
У разі наявності за результатами здійснення сільгоспдіяльності за останній звітний (податковий) період перебування на спеціальному режимі залишків товарів, не використаних при виробництві сільгосппродукції, суми ПДВ, сплачені при придбанні таких товарів, можуть бути перенесені до податкової декларації з ПДВ із позначкою «0110».
ДФС нагадала про розподіл сум сплаченого (нарахованого) податкового кредиту з ПДВ у разі використання придбаних товарів/послуг, необоротних активів частково для виготовлення сільгосптоварів/послуг, а частково для виготовлення інших товарів/послуг. Такий розподіл здійснюють на основі питомої ваги вартості сільгосптоварів/послуг у загальній вартості всіх товарів/послуг, поставлених за 12 попередніх послідовних звітних (податкових) періодів.
Лист ГУ ДФС у Вінницькій області від 04.10.2016 № 1752/10/02-32-12-01