Фахівці ДФС нагадали, що реквізиту «Вид цивільно-правового договору» у податковій накладній немає. А от реквізит «Номенклатура товарів/послуг продавця» має відповідати формулюванню у первинних документах, якими супроводжується постачання товарів/послуг, та не має містити інших даних, зокрема номера та дати цивільно-правового договору.
Вартісні показники податкової накладної заповнюють у гривнях з копійками. Для графи 6 «Кількість (об’єм, обсяг)» обмеження щодо кількості знаків після коми не встановлено. ПДВ становить 20% або 7% бази оподаткування та додається до ціни товарів/послуг.
Під час коригування сум податкових зобов’язань у графі 1 розділу «Б» розрахунку коригування зазначають номер рядка податкової накладної, до якої складають цей розрахунок, згідно з номенклатурою товарів/послуг, вартість чи кількість яких коригують.
Помилки у графах податкової накладної/розрахунку коригування «Номенклатура товарів/послуг продавця» і «№ з/п рядка податкової накладної, що коригується», що не заважають ідентифікувати операцію, її зміст, період, сторони та суму податкових зобов’язань, не можуть бути підставою для виключення податкової накладної/розрахунку коригування зі складу податкового кредиту.
Виправити помилки у податковій накладній/розрахунку коригування, не пов’язані зі зміною суми компенсації вартості товарів/послуг, можна шляхом складання розрахунку коригування. Для виправлення помилок у першому розрахунку коригування складають другий розрахунок коригування. Такі розрахунки реєструють у Єдиному реєстрі податкових накладних, але у податковій звітності з ПДВ не відображають.
Лист ДФС від 03.10.2016 № 21408/6/99-99-15-03-02-15