Звіт про пільги з 1 січня 2017 року належить до категорії податкових декларацій

Із нового року Звіт про суми податкових пільг, форму затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2010 № 1233, отримав статус податкової декларації.

Нагадуємо, що звіт про пільги подається щоквартально (за три, шість, дев’ять і 12 календарних місяців) протягом 40 календарних днів, які настають за останнім календарним днем податкового періоду.

Суб’єкт господарювання, який подає Звіт про пільги до контролюючого органу за місцем своєї реєстрації, зазначає в ньому код і найменування податкової пільги за кожним видом податкових пільг, що є втратами доходів бюджету, і Довідника інших податкових пільг. При поданні Звіту про пільги:

  • за 3календарних місяці поточного року використовується Довідники пільг станом на 1 квітня поточного року;
  • за 6 календарних місяців поточного року - Довідники пільг станом на 1 липня поточного року;    
  • за 9 календарних місяців поточного року – Довідники пільг станом на 1 жовтня поточного року;
  • за 12 календарних місяців минулого року – Довідники пільг станом на 1 січня поточного року.

Для складання Звіту про пільги за дванадцять календарних місяців 2016 року актуальними є Довідник № 81/1 податкових пільг, що є втратами доходів бюджету станом на 31.12.16 р., та Довідник № 81/2 інших податкових пільг станом на 31.12.2016 року.

Головне управління ДФС у Волинській області


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Податок на прибуток підприємств

Розглянемо актуальні положення про податок на прибуток підприємств 2024/2025. Про строки сплати податку на прибуток та декларування, КІК та мінімальне податкове зобов’язання, зміни після набрання чинності Законом № 4015 — в огляді
275679

​Адміністрування податку на прибуток підприємств

Адміністрування податку на прибуток включає в себе комплекс дій з боку держави щодо управління надходженнями податку. Цей податок включає в себе контроль, забезпечення декларування та сплати податку, організацію його перевірки та нарахування штрафних санкцій.
6524

Нарахування податку на прибуток: проводки

Облік податку на прибуток закінчується не тільки його розрахунком, заповненням декларації та сплатою, але ще й коректним відображенням результату цих операцій у фінансовій звітності. Сьогодні про проводки з нарахування податку на прибуток, відстрочені податкові активи та зобов’язання.
70441

​Оподаткування неприбуткових організацій

Специфіка неприбуткових організацій, спрямованість їхньої діяльності на інші, соціально-гуманітарні цілі, а не отримання прибутку накладає особливості на їх оподаткування, особливо в сфері податку на прибуток. Розглянемо сьогодні які ж саме податки сплачують чи можуть сплачувати неприбутківці.
15828

Заповнення звіту про суми податкових пільг за І квартал 2017 року

За певних обставин платникам податків треба обліковувати навіть несплачені чи недоплачені в бюджет податки та звітувати про них. Для цього й призначений звіт про суми податкових пільг. З’ясуємо кому, коли та як його заповнювати
25817

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді