Звіт про пільги з 1 січня 2017 року належить до категорії податкових декларацій

Блок під заголовком новини 1 Підписуйтесь на Telegram-канал Головбух. Новини! Тут про зміни без спаму

Із нового року Звіт про суми податкових пільг, форму затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2010 № 1233, отримав статус податкової декларації.

Нагадуємо, що звіт про пільги подається щоквартально (за три, шість, дев’ять і 12 календарних місяців) протягом 40 календарних днів, які настають за останнім календарним днем податкового періоду.

Суб’єкт господарювання, який подає Звіт про пільги до контролюючого органу за місцем своєї реєстрації, зазначає в ньому код і найменування податкової пільги за кожним видом податкових пільг, що є втратами доходів бюджету, і Довідника інших податкових пільг. При поданні Звіту про пільги:

  • за 3календарних місяці поточного року використовується Довідники пільг станом на 1 квітня поточного року;
  • за 6 календарних місяців поточного року - Довідники пільг станом на 1 липня поточного року;    
  • за 9 календарних місяців поточного року – Довідники пільг станом на 1 жовтня поточного року;
  • за 12 календарних місяців минулого року – Довідники пільг станом на 1 січня поточного року.

Для складання Звіту про пільги за дванадцять календарних місяців 2016 року актуальними є Довідник № 81/1 податкових пільг, що є втратами доходів бюджету станом на 31.12.16 р., та Довідник № 81/2 інших податкових пільг станом на 31.12.2016 року.

Головне управління ДФС у Волинській області

додаток


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Податок на прибуток підприємств

Розглянемо актуальні положення про податок на прибуток підприємств 2025. Про строки сплати податку на прибуток та декларування, КІК та мінімальне податкове зобов’язання, зміни після набрання чинності Законом № 4015 — в огляді
295010

Адміністрування податку на прибуток підприємств

Адміністрування податку на прибуток включає в себе комплекс дій з боку держави щодо управління надходженнями податку. Цей податок включає в себе контроль, забезпечення декларування та сплати податку, організацію його перевірки та нарахування штрафних санкцій.
6673

Нарахування податку на прибуток: проводки

Облік податку на прибуток закінчується не тільки його розрахунком, заповненням декларації та сплатою, але ще й коректним відображенням результату цих операцій у фінансовій звітності. Сьогодні про проводки з нарахування податку на прибуток, відстрочені податкові активи та зобов’язання.
74089

Оподаткування неприбуткових організацій

Специфіка неприбуткових організацій, спрямованість їхньої діяльності на інші, соціально-гуманітарні цілі, а не отримання прибутку накладає особливості на їх оподаткування, особливо в сфері податку на прибуток. Розглянемо сьогодні які ж саме податки сплачують чи можуть сплачувати неприбутківці.
16062

Заповнення звіту про суми податкових пільг за І квартал 2017 року

За певних обставин платникам податків треба обліковувати навіть несплачені чи недоплачені в бюджет податки та звітувати про них. Для цього й призначений звіт про суми податкових пільг. З’ясуємо кому, коли та як його заповнювати
25914

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді