Як вважають податківці, складаючи податкову накладну в разі постачання товарів у наборі (комплекті), у графі 2 «Номенклатура товарів/послуг продавця» розділу Б необхідно зазначити номенклатуру товарів, які входять до набору (комплекту). У графі 3 «Код товару згідно з УКТ ЗЕД» записати код УКТ ЗЕД: для підакцизних товарів — 10 знаків, для інших товарів — не менше ніж чотири знаки.
Щодо визначення країни походження товару податківці нагадали, що за статтею 36 Митного кодексу України (МК) країною походження товару вважають країну, в якій товар повністю вироблено або піддано переробці за критеріями, встановленими МК.
Крім того, коли у виробництві товару беруть участь дві чи більше країни, країною походження товару вважають ту з них, де відбулися останні операції з переробки, достатні, аби товар отримав основні характерні риси повністю виготовленого товару, що відповідають критеріям достатньої переробки (ст. 40 МК).
Контролери також нагадали про критерії достатньої переробки, встановлені МК. І якщо з імпортованих товарів виробили інші види продукції, але такі товари не були піддані достатній обробці/переробці на митній території України та класифікаційний код товару згідно з УКТ ЗЕД на рівні будь-якого з перших чотирьох знаків залишився незмінним, то вироблені/оброблені/перероблені товари вважають товарами імпортного походження. Тому під час їх постачанні код УКТ ЗЕД у податковій накладній не змінюється, тож комплектувальні зібраного товару зазначають поелементно.
Лист ГУ ДФС у м. Києві від 13.02.2107 № 2888/10/26-15-14-05-04-22