Кабмін затвердив перелік технічно складних товарів для РРО, а ДРС проти

Кабінет міністрів України 16.03.2017 прийняв постанову «Про затвердження Переліку груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, в цілях застосування реєстраторів розрахункових операцій та внесення змін до Порядку гарантійного ремонту (обслуговування) або гарантійної заміни технічно складних побутових товарів», проект якої ДРС не погодила. До речі, текст постанови допоки не оприлюднено.

ДРС вважає запропонований проект постанови недосконалим, позаяк він містить однакове найменування товарних позицій, але за різними кодами, що є суб’єктивним фактором й може стати підставою для маніпуляцій з боку органів контролю.

Також ДРС пропонує вилучити з переліку товари, що є низьковартісними, широковживаними і конструктивно нерозбірними, а також ті, що їх реалізують «дрібні»  суб’єкти господарювання, у т. ч. на ринках. Це пояснюється тим, що дохід від реалізації таких товарів незіставний із витратами, яких підприємцам доводиться зазнавати в результаті виконання вимог про обов’язкове застосування РРО під час торгівлі.

Лист ДРС від 16.03.2017 № 1692/0/20-17


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Програмний РРО (ПРРО): як працювати у 2025 році

Програмний реєстратор розрахункових операцій (ПРРО) — альтернатива старому доброму касовому апарату. Адже за допомогою програмних РРО розраховуватися з покупцями і зручніше, і дешевше. Все про ПРРО: кому і коли застосовувати, як зареєструвати та працювати
22986

Форма ведення обліку товарних запасів ФОП: як організувати

Товарний облік — звична річ для ФОПів. Та чи впевнені ви, що організували облік товарних запасів в усіх необхідних випадках? Проаналізуємо нормативку, наголосимо на документації, розберемо практичні ситуації
48518

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді