Орган контролю затвердив Регламент комісії ДФС, яка приймає рішення про реєстрацію податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації (далі — Комісія).
Також Наказом затверджені примірні форми Рішення комісії; Висновку контролюючого органу з пропозицією щодо реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або про відмову в такій реєстрації; Висновку контролюючого органу з пропозицією щодо врахування/неврахування інформації, зазначеної у Таблиці даних платника податків.
У ГУ ДФС, ГУ ДФС у м. Києві та Офісі великих платників податків ДФС створюють постійні Робочі групи.
Не пропустіть вебінар, присвячений питанням зупинення реєстрації ПН/РК в ЄРПН та способам відновлення реєстрації податкових накладних!
Протягом трьох робочих днів з дня отримання від платника письмових пояснень та/або копій документів, та/або Таблиці даних платника Робоча група аналізуватиме ці документи та передаватиме матеріали до Комісії. Окрім наданих платником документів, матеріали міститимуть висновки органів контролю з пропозицією щодо врахування/неврахування інформації у Таблиці даних платника та реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН або відмову в такій реєстрації.
Протягом п’яти робочих днів після отримання пояснень і документів від платника Комісія розглядатиме отримані від Робочих груп матеріали та прийматиме рішення про:
реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН або відмову в такій реєстрації;
врахування/неврахування інформації, зазначеної у Таблиці даних платника.
Своє рішення про реєстрацію податкових накладних Комісія надсилатиме платнику в електронний кабінет.
Наказ ДФС від 26.06.2017 № 450