Електронні чеки вже діють, але поки що в тестовому режимі

Блок під заголовком новини 1 Підписуйтесь на Telegram-канал Головбух. Новини! Тут про зміни без спаму

E-Receipt — у тестовій дії. ДФС забезпечила функціонування інформаційної системи E-Receipt, яку розробляють у межах реалізації експериментального проекту щодо реєстрації й експлуатації новітніх моделей програмних та/або програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій.

Чи покарають за воєнного стану за неподання звітності

Для тестування пропонують безплатне клієнтське програмне забезпечення (інсталяційний пакет) для операційних систем Windows і Android (http://217.76.198.145/E-Receipt). Наступним етапом буде розробка програмного забезпечення для операційної системи IOS.

Для реєстрації кас і касирів у приватній частині Електронного кабінету створено електронний сервіс «Експериментальний проект РРО». Сервіс дає змогу платникам обрати із запропонованого списку господарську одиницю, де розміщено касу, пілотний проект, у якому вона візьме участь, та зареєструвати онлайн касу й касирів.

Щоб розпочати роботу з касою, необхідно відкрити зміну, сформувати електронний чек. Електронний чек формується за довідником номенклатури товару, який необхідно заповнити до початку роботи з касою за інструкцією користувача (http://217.76.198.145/E-Receipt). Інструкція користувача про роботу з сервісом в Електронному кабінеті розміщена в меню «Допомога».

Крім того, ДФС реалізувала електронний сервіс, який дає змогу покупцеві шукати і переглядати фіскальний касовий чек, що формують традиційні і новітні РРО. Сервіс розміщений у відкритій частині Електронного кабінету, доступ до якої можна отримати у режимі реального часу (24/7/365) без ідентифікації особи за посиланням: cabinet.sfs.gov.ua/cashregs/check.

Щоб знайти і переглянути фіскальний касовий чек, введіть фіскальний номер РРО, дату й час видачі чека (для традиційних РРО). Електронний чек шукайте за його фіскальним номером і датою.


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як заповнити форму 1-ЗВР

Якщо суб’єкт господарювання у встановлений строк не подав обов’язкової звітності про використання РРО, КОРО та РК, це є підставою для фактичної перевірки платника. Тому, аби не потрапити в халепу, вам потрібно визначитися, чи маєте ви подавати звіт про використання КОРО, РК
20728

Видатковий касовий ордер: заповнення&зразок

Видатковий касовий ордер — це обов’язковий документ, якщо підприємство має касу та видає готівку на господарські потреби чи передає її до банку. Коли заповнюєте форму, зважайте на все — від форми бланку до заповнення реквізитів. У консультації розповімо про заповнення видаткового касового ордера
95814

Z-звіт: як сформувати

Z-звіт — це обов’язковий денний звіт касового апарату — як звичайного, так і програмного. Друкувати його чи ні, як, де і скільки зберігати, як часто формувати Z-звіт, електронний Z-звіт, особливості Z-звітів програмних РРО, відповідальність за порушення — в огляді
87614

Порядок роботи додаткових кас на підприємстві

У консультації розглянемо, чи може підприємство мати кілька кас, чи потрібна касова книга відокремленому підрозділу, як встановлюється ліміт каси для відокремлених підрозділів, який порядок здавання готівки відокремленими підрозділами
9975

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді