E-Receipt — у тестовій дії. ДФС забезпечила функціонування інформаційної системи E-Receipt, яку розробляють у межах реалізації експериментального проекту щодо реєстрації й експлуатації новітніх моделей програмних та/або програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій.
Чи покарають за воєнного стану за неподання звітності
Для тестування пропонують безплатне клієнтське програмне забезпечення (інсталяційний пакет) для операційних систем Windows і Android (http://217.76.198.145/E-Receipt). Наступним етапом буде розробка програмного забезпечення для операційної системи IOS.
Для реєстрації кас і касирів у приватній частині Електронного кабінету створено електронний сервіс «Експериментальний проект РРО». Сервіс дає змогу платникам обрати із запропонованого списку господарську одиницю, де розміщено касу, пілотний проект, у якому вона візьме участь, та зареєструвати онлайн касу й касирів.
Щоб розпочати роботу з касою, необхідно відкрити зміну, сформувати електронний чек. Електронний чек формується за довідником номенклатури товару, який необхідно заповнити до початку роботи з касою за інструкцією користувача (http://217.76.198.145/E-Receipt). Інструкція користувача про роботу з сервісом в Електронному кабінеті розміщена в меню «Допомога».
Крім того, ДФС реалізувала електронний сервіс, який дає змогу покупцеві шукати і переглядати фіскальний касовий чек, що формують традиційні і новітні РРО. Сервіс розміщений у відкритій частині Електронного кабінету, доступ до якої можна отримати у режимі реального часу (24/7/365) без ідентифікації особи за посиланням: cabinet.sfs.gov.ua/cashregs/check.
Щоб знайти і переглянути фіскальний касовий чек, введіть фіскальний номер РРО, дату й час видачі чека (для традиційних РРО). Електронний чек шукайте за його фіскальним номером і датою.