Зразковий табель обліку робочого часу Скачати
Мінфін оновив форму розрахунку коригування, зокрема, додав графи для зазначення інформації про причину коригування:
- графа 2.1 — код причини;
- графа 2.2 — № з/п групи коригування.
Умовні коди причини коригування має визначити ДФС та оприлюднити на своєму веб-порталі.
Оновили також порядок виправлення помилок у податковій накладній. Якщо змінюються кількісні та/або вартісні показники, розрахунок коригування тепер заповнюють у такому порядку:
- показники рядка податкової накладної, яку коригують, зазначають зі знаком «–» окремо у кожній графі;
- додають новий(і) рядок(ки) з виправленими показниками (за потреби), якому(им) присвоюють новий черговий порядковий номер, якого не зазначали у податковій накладній;
- рядку податкової накладної, яку коригують, що був зазначений зі знаком
«–», і новому(им) рядку(ам) із виправленими показниками, присвоюють однаковий порядковий номер групи коригування, що його зазначають у графі 2.2 табличної частини розрахунку коригування, і записують однакову причину коригування.
Кількість груп коригування у розрахунку коригування необмежена. Кожній групі коригування присвоюють окремий наступний порядковий номер.
Уточнили також, що коли припустилися помилки у реквізитах заголовної частини податкової накладної, яка не заважає ідентифікувати проведену операцію, постачальник складає розрахунок коригування. У ньому всі правильно заповнені реквізити податкової накладної повторює, а помилкові реквізити заповнює без помилок. Табличну частину розділів А і Б розрахунку коригування не заповнюють.
Наказ набирає чинності з першого числа місяця, що настає за місяцем його офіційного опублікування.