Якими документами підтвердити продаж товарів (послуг) за безготівкових розрахунків

Блок під заголовком новини 1 Підписуйтесь на Telegram-канал Головбух. Новини! Тут про зміни без спаму

Чи покарають за воєнного стану за неподання звітності

Якщо підприємство під час продажу товару (надання послуг) розраховується у безготівковій формі (перерахування коштів з розрахункового рахунку на розрахунковий рахунок або перерахування банками за дорученням підприємств і фізичних осіб коштів, що вони внесли готівкою до каси банку, на рахунки отримувачів коштів), такі розрахунки вважають безготівковими і проводять без застосування РРО. Підтвердними документами за безготівкових розрахунків є:

  • накладна;
  • акт виконаних робіт;
  • товарний чек;
  • інший письмовий документ, що засвідчує передавання права власності на них від продавця до покупця.

У разі розрахунків готівкою та/або у безготівковій формі із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо РРО є обов’язковим. Підтвердний документ — фіскальний чек.


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Z-звіт: як сформувати

Z-звіт — це обов’язковий денний звіт касового апарату — як звичайного, так і програмного. Друкувати його чи ні, як, де і скільки зберігати, як часто формувати Z-звіт, електронний Z-звіт, особливості Z-звітів програмних РРО, відповідальність за порушення — в огляді
87513

Програмний РРО (ПРРО): як працювати у 2025 році

Програмний реєстратор розрахункових операцій (ПРРО) — альтернатива старому доброму касовому апарату. Адже за допомогою програмних РРО розраховуватися з покупцями і зручніше, і дешевше. Все про ПРРО: кому і коли застосовувати, як зареєструвати та працювати
23877

Робота РРО під час воєнного стану

Розрахункові операції потребують застосування РРО. Воєнний час — не виняток. Однак наразі платежі через касові апарати мають певні особливості. Розглянемо їх.
41949

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді