Комісія ДФС регіонального рівня не зареєструвала ПН: як подати скаргу

Створити та надіслати Скаргу на рішення комісій регіонального рівня (далі — Скарга), які приймають рішення про реєстрацію податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації, а також заяву про відмову від поданої Скарги (далі — Заява) можете через:

Щоб сформувати електронну Скаргу або Заяву на власний розсуд обираєте будь-яке програмне забезпечення, яке формує вихідний файл відповідно до затвердженого формату (стандарту).

Скаргу направляєте за формою згідно з додатком 1 до Порядку розгляду скарг на рішення комісій регіонального рівня, які приймають рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації, затвердженого постановою КМУ від 21.02.2018 № 117.

Ідентифікатор даної форми розміщено на офіційному веб-порталі ДФС за адресою: Головна → Електронна звітність → Платникам податків про електронну звітність → Інформаційно-аналітичне забезпечення → Реєстр форм електронних документів: http://sfs.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/reestri/154157.html

Скаргу на блокування податкових накладних направляєте за формою J(F)1313201. До неї додаєте документи, що підтверджують реальність здійснених операцій по відмовленим податковим накладним/розрахункам коригування за формою J(F)1360102. Кожен документ, що додаєте до Скарги, надсилаєте окремим додатком у форматі pdf. Він повинен мати розмір не більше 2 мегабайт.

Щоб відкликати Скаргу до прийняття рішення комісією ДФС з питань розгляду скарг, подайте Заяву за формою J(F)1313301.

Головне управління ДФС у Запорізькій області


Вебінар для бухгалтера

Статті за темою

Усі статті за темою

Розрахунок коригування до податкової накладної: оновлена форма

У консультації про розрахунок коригування до податкової накладної та причини коригувань, які податкова визначила для його складання. Наведемо умовні коди в розрахунку коригування, їхнє призначення та приклади складання розрахунків коригування з різними кодами («101», «102», «103», «104» і «301»)
532564

Податкова накладна 2024/2025: нова форма

Обов’язок платників ПДВ вчасно реєструвати податкові накладні під час воєнного стану й надалі діє. Із новою формою податкової накладної, яка діє з 1 жовтня 2024 року, та особливостями її складання допоможе ознайомитися роз’яснення експерта. У консультації знайдете зразки податкової накладної, які можете скачати
336213

Розблокування податкових накладних

Якщо трапилося так, що вашу податкову накладну заблокували, варто докласти зусиль для її розблокування. У цьому допоможуть алгоритм розблокування податкових накладних у 2024 році та зразки, що будуть необхідні вам у процесі розблокування податкових накладних
146681

Таблиця даних платника податків: заповнення та подання

Таблиця даних платника податків – це та додаткова інформація, яку подає платник ПДВ з метою убезпечити себе від блокування податкової накладної чи розблокувати таку, якщо її реєстрація уже призупинена. Сьогодні в консультації про нюанси заповнення та подання цього документа з урахуванням останніх роз’яснень ДПС.
210806

Календар бухгалтера 2024: червень

Червень ― наша боротьба триває, ми мужньо боремося з ворогом та продовжуємо працювати. Виробничий календар на червень 2024 та податковий календар на червень, допоможе бухгалтеру вчасно подати звітність та сплатить податки
24443

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді