Окрему порцію складати не потрібно. На всіх працівників, у тому числі і тих, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, подаєте податковий розрахунок за формою № 1ДФ єдиним документом (однією порцією), якщо штатна чисельність працівників на підприємстві становить до 1000 осіб.
Якщо штатна чисельність працівників є більшою ніж 1000 осіб, податковий розрахунок за формою № 1ДФ подаєте кількома порціями. Кожна порція — це окремий податковий розрахунок із своїм номером порції.
Головне управління ДФС у Волинській області
Бухгалтер зробила помилку у формі № 1ДФ. Аби її виправити, подала звітний новий розрахунок. Проте не врахувала правил його складання, через що завищила суми доходів і ПДФО
Податковий розрахунок за ІІІ квартал 2023 року подайте до 9 листопада. Діє оновлена форма, проте змін у ній не багато. Щоб правильно сформувати Додаток Д1, скористайтеся прикладами ситуацій у статті
Додаток 4 ДФ Податкового розрахунку з ПДФО та ЄСВ призначений для того, щоб відображати в ньому нарахування будь-яких доходів на користь фізичних осіб, зокрема й ФОП. З’ясуємо коли та як подавати 4ДФ та за яким алгоритмом заповнювати.
Експерт роз’яснить, коли необхідно вперше подавати Додаток 5 податкового розрахунку. У статті також ознайомитеся з алгоритмом заповнення і зможете скачати зразки заповнення Д5 до податкового розрахунку.
Звітувати з ЄСВ повинен майже кожний суб’єкт господарювання. Це стосується як тих, хто має найманих працівників, так і самозайнятих осіб, які звітують “за себе”. У консультації розглянемо, по яких звітах наразі “розподілений” ЄСВ та зосередимося на звітуванні з ЄСВ по найманим працівникам, наведемо зразок заповнення єдиної звітності.
Форма 1ДФ 2020 – щоквартальний звіт, який пов’язаний зі сплатою ПДФО та військового збору. Подається завжди, якщо нараховувався дохід фізичним особам. Сьогодні в консультації про нюанси заповнення форми № 1ДФ за ІІІ квартал 2020.