Змінили Положення про митні декларації

Типові помилки у заповненні МД під час митного оформлення транспортного засобу

Кабмін схвалив постанову «Про внесення змін до Положення про митні декларації».

Положеннями постанови встановили, що для товарів, які підлягають декларуванню з використанням митної декларації, використовуватимуть митні декларації окремих типів. Їх подають за формою єдиного адміністративного документа та заповнюють з урахуванням положень Конвенції про процедуру спільного транзиту та Конвенції про спрощення формальностей у торгівлі товарами.

Виконання митних формальностей за митними деклараціями окремих типів здійснюватимуть з використанням національної підсистеми Нової комп’ютеризованої транзитної системи ЄС.

Поширення вимог щодо заповнення відповідно до Конвенції про процедуру спільного транзиту на митні декларації, які складають на товари, що переміщуються транзитом, у т. ч. внутрішнім, автомобільним транспортом без перевантаження на інші види транспорту та без застосування заходів гарантування, забезпечить тестове застосування Нової комп’ютеризованої транзитної системи Європейського Союзу.

За матеріалами Мінфіну

Колеги! Запрошуємо взяти участь у безплатному вебінарі для бухгалтерів. Не пропустіть!
Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

ПДВ 2024

В аналітиці експерт розбирає, що таке ПДВ, все про ПДВ 2024 – ставки, платники, бюджетне відшкодування, податкові пільги, призупинення перебігу строків давності, звільнення від ПДВ товарів, необхідних фронту
52430

Податкова декларація з ПДВ 2024

У консультації розповімо про загальні правила подання ПДВ-звітності: в які строки, періоди, способи звітувати та коли можна не подавати звітності
171843

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді