Через відсутність світла не працює РРО: чи потрібен підтвердний документ

Облік придбання, ремонту, списання та використання РРО

Якщо відключили електроенергію, то для проведення розрахункових операцій можете використовувати:

  • книгу обліку розрахункових операцій (КОРО) та розрахункову книжку;
  • резервний РРО, що зареєстрований належним чином.

Отримувати довідку від постачальника електроенергії щодо відключення енергопостачання, якщо відключення було зовнішнім, не потрібно.

Законодавство не передбачає необхідність складання довідки (акту) про відсутність електроенергії, якщо відключення було внутрішнім, щоб підтвердити використання РК.

Зверніть увагу, у формі КОРО виключили Розділ 4 «Облік ремонтів, робіт з технічного обслуговування і перевірок конструкції та програмного забезпечення РРО».

Лист ДФС від 25.07.2019 № 3477/ІПК/08-01-14-08-17

Колеги! Запрошуємо взяти участь у безплатному вебінарі для бухгалтерів. Не пропустіть!
Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

РРО для ФОП: ліміти

Чи існує зараз ліміт доходу для ФОП, який дозволяє не встановлювати РРО/пРРО? Чи можна ФОП не встановлювати РРО/пРРО, якщо клієнти розраховуються безготівково –платіжними картками, у т.ч. через систему WayForPay, LiqPay чи подібні?
2201

Електронний чек 2023

У цьому огляді про те, як працюють електронні чеки та програмні реєстратори розрахункових операцій (пРРО), що є альтернативою звичайним касовим апаратам
11497

Реєстрація РРО: алгоритм, необхідні документи

Розрахунки за продані товари/послуги готівкою та з використанням платіжних карток суб’єкти господарювання мусять проводити, використовуючи зареєстровані РРО. Розберемо правила реєстрації РРО.
37004

Штрафи за порушення роботи з РРО

Використовуєте РРО ― дотримуйтеся низки вимог, щоб не отримати штраф. Який штраф за невикористання РРО та інші порушення застосовують до суб'єктів господарювання та їх посадових осіб розповість експерт у статті
31743

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді