Кількість працівників протягом звітного періоду змінювалася: що записати у формі № 1ДФ

Форма № 1ДФ: коли подавати та як заповнювати

ДФС нагадала, що графи 6 та 7 форми № 1ДФ заповнюють на фізосіб, яких:

  • прийняли на роботу у звітному періоді (графа 6);
  • звільнили у звітному періоді за місцем роботи, на якому вони отримували дохід у вигляді зарплати (графа 7);
  • звільнили до початку звітного періоду, але які у звітному періоді отримували доходи (графа 7).

Для фізосіб, які у звітному періоді не змінювали місця роботи, графи 6 та 7 не заповнюють.

Навпроти напису «Працювало за трудовими договорами» у формі № 1ДФ проставляють кількість працівників, які працюють за трудовими договорами (контрактами). Наприклад, станом на 1 квітня поточного року за трудовими договорами працювало 30 осіб, протягом звітного кварталу одна особа звільнилася, двох осіб прийняли на роботу. Тож за фактом протягом звітного кварталу працювало 32 особи.

Отже, якщо протягом звітного періоду кількість працівників змінювалася, у графі «Працювало за трудовими договорами» форми № 1ДФ зазначають максимальну кількість працівників, які фактично працювали за трудовими договорами протягом звітного кварталу.

За матеріалами Головного управління ДФС у Дніпропетровській області

Кількість працівників протягом звітного періоду змінювалася: що записати у формі № 1ДФ
Тарас ШАРИЙ,Керівник експертної групи Експертус Головбух, сертифікований фахівець з міжнародних стандартів фінансової звітності (ACCA DipIFR(rus))
Кожна людина шукає кращого місця роботи. Тож ротація працівників — справа звична. Сьогодні поговоримо про ситуацію, коли працівник змінює не посаду, а лише статус: основний працівник ↔ сумісник


Вебінар для бухгалтера

Статті за темою

Усі статті за темою

Помилки у податковому звіті з ЄСВ та ПДФО/ВЗ: виправляємо з експертом

Хоча Податковий розрахунок з ПДФО, ВЗ та ЄСВ уже давно існує та об’єднаний, але питання по ньому все ще залишаються. Серед таких – як виправити помилки у цьому податковому звіті. Про способи виправлення помилок у Податковому розрахунку та приклади – у консультації
196894

Приклад заповнення Додатка 1 до Податкового розрахунку з ПДФО та ЄСВ

Податковий розрахунок за ІІІ квартал 2023 року подайте до 9 листопада. Діє оновлена форма, проте змін у ній не багато. Щоб правильно сформувати Додаток Д1, скористайтеся прикладами ситуацій у статті
55325

Додаток 4ДФ до Податкового розрахунку з ПДФО та ЄСВ: зразки заповнення

Додаток 4 ДФ Податкового розрахунку з ПДФО та ЄСВ призначений для того, щоб відображати в ньому нарахування будь-яких доходів на користь фізичних осіб, зокрема й ФОП. З’ясуємо коли та як подавати 4ДФ та за яким алгоритмом заповнювати.
66727

Додаток 5 до об'єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ: коли подавати і як заповнювати

Експерт роз’яснить, коли необхідно вперше подавати Додаток 5 податкового розрахунку. У статті також ознайомитеся з алгоритмом заповнення і зможете скачати зразки заповнення Д5 до податкового розрахунку.
25502

Алгоритм заповнення єдиної звітності 2021

Звітувати з ЄСВ повинен майже кожний суб’єкт господарювання. Це стосується як тих, хто має найманих працівників, так і самозайнятих осіб, які звітують “за себе”. У консультації розглянемо, по яких звітах наразі “розподілений” ЄСВ та зосередимося на звітуванні з ЄСВ по найманим працівникам, наведемо зразок заповнення єдиної звітності.
22226

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді